Новий wellness-курорт, який вартий уваги

На італійській мапі з’явилося місце, варте уваги всіх, хто дбає про власне здоров’я та якість життя, — Palazzo Fiuggi. Соня Забуга ділиться своїми враженнями після його відвідин.

Розташований на мальовничих схилах містечка Ф’юджі, що поблизу Риму, новий велнес-резорт Palazzo Fiuggi радо вітає своїх гостей. Лише п’ятдесят  хвилин від аеропорту Ф’юмічіно — і ви наче опиняєтесь в іншому вимірі.

Від колоритних краєвидів перехоплює подих, лагідний голос хостес налаштовує на суцільний дзен, і навіть експрес-тест на COVID відбувається напрочуд швидко, із запашним чаєм на терасі. Ласкаво просимо до Palazzo Fiuggi! Якщо під час чек-іну ви раптом відчуєте, ніби десь поруч Вес Андерсон знімає щасливе продовження фільму «Готель Гранд Будапешт», хай буде так. Будівля палаццо у стилі ліберті справді варта щирого захоплення. Побудований у 1913 році, палаццо визнаний пам’яткою культурної спадщини. На початку 2021 року його повністю реставрували. Дійсно, це саме той випадок, коли аура історичного місця органічно поєднана з усіма можливостями новітніх технологій.

Палаццо було названо на честь мінеральних джерел, відомих своїми цілющими властивостями ще з XIV сторіччя, — і це також вагомий аргумент, щоб відвідати це місце. Отже, саме час перейти до мети нашого візиту. Palazzo Fiuggi вважається одним із найавторитетніших лікувальних центрів світу завдяки своїм оздоровчим програмам. Перша з них — «Оновлення життя». Харчування, стрес, навколишнє середовище, фізичне навантаження — саме ці важелі впливають на якість нашого життя та здоров’я. Позбавитись негативних наслідків та уповільнити процес старіння організму — мета цієї програми. Програма друга — «Оптимальна вага» — розрахована не тільки на тих, хто ставить за мету схуднути, але й просто хоче запровадити здорову систему харчування.

Володар трьох зірок Michelin, а також диплома в галузі природної біоенергетики та натуропатії, шеф-кухар Хайнц Бек витратив вісімнадцять місяців на розробку меню. При виборі продуктів до уваги бралися не просто їхні корисні властивості, але й здатність активувати на клітинному рівні антивікові зміни, протизапальні та антиоксидантні процеси. Меню Palazzo Fiuggi якісне, смачне та фотогенічне водночас. Тому будьте напоготові — адже вам одразу закортить взяти камеру та фільмувати всі ці моменти. І повірте, вони того дійсно варті. Програма третя — «Детокс». Безумовно,  немає потреби роз’яснювати, наскільки це важливо для нашого організму. Фахівці Palazzo Fiuggi пропонують комплекс із трьох ключових складових: дієта, індивідуальна терапія та лікувальний ефект термальної води «Ф’юджі». Нарешті, ще одна програма — «Зміцнення імунітету», яка поєднує природну терапію з порадами щодо харчування і процедурами з детоксикації, фізичну активність, холістичний та аюрведичний метод спільно з новітніми медичними технологіями (останні, до речі, надають Palazzo Fiuggi перевагу перед конкурентами). Невдовзі буде встановлено МРТ-сканер, який здатний за один сеанс виконати діагностику всього тіла.

Зрештою, коли загальна площа оздоровчого центру складає шість тисяч квадратних метрів, будь-які аргументи зайві. А якщо ви надто вражені цим переліком медичних термінів, хочу заспокоїти: процес ознайомлення, вибору та виконання всіх програм комфортний навіть для тих, хто має певний лінгвістичний бар’єр. Приготуйтесь до щільного графіка консультацій та процедур і зосередьтесь на роботі по самовдосконаленню. До речі, вона полягає і в тому, аби вчасно встигнути до тренувальної зали на заняття з віртуального фітнесу (так-так, вам не почулося) і випити склянку тонізувального чаю за рецептом ченців бенедиктинського монастиря. І нехай увесь світ зачекає! 
 

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали