Чому варто обрати CORINTHIA LONDON

Один із найкращих п’ятизіркових готелів Лондона. 

Один із найкращих п’ятизіркових готелів Лондона — CORINTHIA LONDON — поєднує традиційну велич вікторіанської епохи з оновленою сучасною розкішшю. Цей готель — дев’ятий у колекції Corinthia Hotels, заснованих сім’єю Пізані з Мальти і розташований у самісінькому центрі Лондона, неподалік від багатьох визначних пам’яток міста.

Чудова архітектура будинку, який звели у 1885 році, була майстерно та дбайливо відреставрована. Тепер готель може пишатися найпросторішими номерами, оригінальними вікторіанськими колонами, високими вікнами, які пропускають максимум природного світла. До послуг гостей — 283 номери, включно із 51 люксом та 7 пентхаусами, з яких відкривається дивовижна панорама Лондона. Нові технології дозволяють організовувати у готелі ділові перемовини — записувати, міксувати та транслювати мовлення зі спеціальних медіакімнат.

У готелі працює ресторан The Northall та Kerridge`s Bar & Grill, де протягом дня вам запропонують найкращі британські страви. Якщо ж ділова активність у вас не запланована, то можна влаштуватися у спа готелю ESPA, який є найбільшим у Великій Британії та пропонує широкий вибір процедур із догляду за тілом і шкірою.

 

Реклама

Популярные материалы

Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


9 головних nail-трендів 2022 року


Читайте також
Популярні матеріали