Український бутик-готель HAY boutique hotel & SPA by EDEM Family отримав визнання на World Travel Awards

Глобальний пошук найкращих туристичних та готельних представників охопив шість континентів, а Україна виборола своє гідне місце серед країн-лідерів галузі

6 березня 2024 року у Берліні відбулася церемонія нагородження провідних компаній у сфері гостинності за версією World Travel Awards — найпрестижнішої у світі премії в галузі подорожей і туризму. Лідери гостинності та туризму з усього світу зібралися на дивовіжній Гала-церемонії, щоб дізнатися, хто з них визнаний кращими з кращих у світі.

Глобальний пошук найкращих туристичних та готельних представників охопив шість континентів, а Україна виборола своє гідне місце серед країн-лідерів галузі.

HAY boutique hotel & SPA by EDEM Family, новий готель у Буковелі, який відкрився у 2022 році, став «Провідним бутик-готелем України 2024».

«Це величезне досягнення усієї нашої команди та кожного нашого гостя. Дякуємо світовій спільноті за визнання та гідну оцінку роботи готелю. Вдячні кожному, хто обирає HAY by Edem Family для свого відпочинку та віддав за нас голос в голосуванні», — наголосив CEO керуючої компанії EDEM Family, Олексій Волошин.

Це визнання підкреслює високий стандарт готелю HAY boutique hotel & SPA by EDEM Family, який вже за короткий період свого існування зміг завоювати впізнаваність і прихильність гостей.

Сьогодні, коли Україна прозвучала на світових аренах, це визнання є яскравим підтвердженням не лише таланту української готельної індустрії, а й здатності країни підтримувати свої бізнеси на міжнародному рівні.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали