Атмосфера Сходу з європейським сервісом: чому всі в захваті від Тунісу

Відпочинок у країні, природніми кордонами якої є Середземне море та пустеля Сахара, вам точно запам’ятається на все життя

Пандемія навчила нас не тільки обережності, а й більш сентиментальному й трепетному ставленню до емоцій, взаємовідносин та подорожей – усього того, що робить нас щасливими. Тож планування кожної поїздки в «новому світі» переросло з більш механічного процесу в побудування маршруту туди, де нам точно буде безпечно, комфортно і незабутньо цікаво. Туніс, на відміну від багатьох раніше популярних серед туристів країн, ідеально підходив і підходить під перелічені параметри. Крім того, що держава залишається відкритою для відвідувачів, надійна готельна інфраструктура дозволяє почуватися кожному мандрівнику спокійно й розслаблено.

Туніс, населення якого на 99% складають мусульмани, вважається однією з найбільш прогресивних арабських держав: тут жінки займають високі посади, а на туристів ніхто не кидає осудливих поглядів за коротку спідницю чи неприкриті плечі. І хоча це найменша з країн Магрибу, нудьгувати вам тут точно не доведеться.

У Тунісі ідеально поєдналися історія часів Карфагену та автентична арабська культура, незабутні пейзажі білосніжних піщаних пляжів та бездонних пустель. Тож якщо ви налаштувалися на загадкову атмосферу Сходу з європейським рівнем обслуговування (улюблений формат all inclusive тут процвітає) – вам сюди.

До ваших послуг – чисті і просторі середземноморські пляжі, снорклінг, дайвінг, кайтсерфінг, прогулянки на піратському кораблі, термальні джерела, сеанси таласотерапії, зоопарк під відкритим небом, фонтани, які танцюють, і навіть ковзанка!

Аби зануритися в тисячолітню історію країни, неодмінно вирушайте в древній Карфаген, Ель-Джем та Утіку. Відвідайте археологічний музей Бардо, в якому представлені римські мозаїки і витвори ісламського мистецтва, мечеть Зайтуна, терми Антоніна та Національний музей Карфагена, де зберігається безліч археологічних знахідок. Після екскурсійної частини вирушайте до Сахари, аби на власні очі побачити міраж та знайти троянду пустелі.

Не відмовте собі в задоволенні поторгуватися на одному з місцевих колоритних базарів у старій частині міста (медині), де очі розбігаються від різноманіття спецій, фруктів, текстилю, посуду та аромаолій у вишуканих скляних флаконах.

У багатьох містах Тунісу допізна працюють магазини, кав’ярні та ресторани, в яких подають свіжі морепродукти. До того ж тунісці мають ліберальні погляди на алкоголь: це одна з небагатьох мусульманських держав із власною культурою виноробства й навіть пивоварства.

Та ключовою перевагою відпочинку в Тунісі на сьогодні є його доступність: навіть із мінімальним бюджетом тут можна відчути себе VIP-туристом.

Важливо тільки обрати надійного туроператора, який подбає про всі організаційні моменти. Звернувшись до Join UP! , ви отримаєте відпочинок на будь-який бюджет і смак.

І тоді, коли більшість держав залишаються закритими для туристів, Туніс не тільки люб’язно приймає гостей, гарантуючи безпеку, а й безповоротно закохує в себе кожного. Адже відвідавши цю колоритну країну раз, вам неодмінно захочеться повернутися сюди знову. Перевірено!


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы