Перезавантаження в Альпах: розповідаємо про готель, який обирають члени королівських родин

Для повноцінного відновлення ментального та фізичного здоров’я дуже важливо продумати відпочинок до найдрібніших деталей  

Австрія зі своїми знаменитими курортами та величними горами — потужний магніт зимового відпочинку. Арльберг є найбільшою гірськолижною зоною в Австрії та п’ятою за масштабами у світі: 350 кілометрів облаштованих схилів і понад 80 підйомників, 200 кілометрів трас і гарантований сніг від грудня до квітня. Саме тут, на заході Австрії, понад сто років тому зародився зимовий туризм.

У цій зоні виокремлюється чарівне містечко Лех-ам-Арльберг. Його вважають світовим центром фрирайду та одним із найкращих, престижних гірськолижних курортів країни. Лех старанно підтримує атмосферу вишуканої розкоші — окрім прекрасних лижних трас містечко пишається численними люксовими готелями, бутиками, ресторанами та кав’ярнями на будь-який смак.

Для повноцінного відновлення ментального та фізичного здоров’я дуже важливо продумати відпочинок до найдрібніших деталей. Увагу та широкий спектр різноманітних послуг своїм гостям уже протягом десятиліть пропонує п’ятизірковий готель Post Lech, який входить до асоціації Relais & Châteaux понад 40 років і є найпершим готелем асоціації в Австрії.

Флоріан Моосбруґґер — власник і генеральний директор — багато років був членом правління Relais & Châteaux. Саме тому він добре розуміє, як досягти стандартів високої гостинності. Тож невипадково серед клієнтів готелю зазначені члени королівських сімей Нідерландів і Норвегії. Особлива атмосфера затишку в цьому закладі склалася стараннями родини Моосбруґґерів. Перший камінь у фундамент сімейної історії успіху був закладений 1937 року, коли Еріх Моосбруґґер із Бреґенцервальду та його дружина придбали заїзний двір у мальовничому альпійському містечку. Відтоді міцний і гордий фермерський будинок-фортеця з товстими стінами перетворився на розкішний готель, який зберігає первісний шарм. Моосбруґґер походить з родини майстрів, які займалися переважно будівництвом церков навколо Боденського озера — найбільшого в Альпах, що на межі Німеччини, Швейцарії та Австрії. Особистою пристрастю власника був лижний спорт, тому для розвитку родинного бізнесу він обрав Лех. Крім того, сім’я володіє виноробнею Schloss Gobelsburg під Віднем.

До послуг гостей Post Lech — 46 просторих номерів, включно з люксами. Кожен з них має унікальне проєктування та оздоблення. Деякі оформлені в традиційному альпійському стилі, інші представляють інноваційний модерн.

Однак усі без винятку затишні й вишукані. Готель вражає своїм дерев’яним декором,  майстерно розписаними меблями, багатою колекцією антикваріату, мисливськими трофеями. Для активного відпочинку та спортивних занять тут є все необхідне — зокрема, різноманітне й смачне харчування. Готель має власну ферму, що гарантує високу якість та екологічність продуктів. У кольоритних ресторанах і барах вам запропонують шніцелі, фондю, пасту, штруделі й багато інших страв, що складають гордість австрійської та міжнародної кухні.

Нарешті, неодмінна умова будь-якого дозвілля — час, призначений для релаксації. Post Lech пропонує гостям шопінг у власних бутиках готелю, відпочинок у спа-центрі з сауною, сольовою та паровою лазнею, а також сучасною фітнес-локацією з великим вибором силових і кардіотренажерів. У готелі є два басейни: закритий і просто неба, на дзеркало якого падає чистий сніг. Уявіть — справжня зимова альпійська казка!

Відновлення енергії завдяки прогулянкам і численним видам зимового спорту, насолода захопливими краєвидами гір з келихом білого австрійського вина чи глінтвейну перетворили готель у серці Альп на цілюще джерело здоров’я і душевного спокою.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали