Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry показав справжнього святого Миколая

Святкове відеопривітання

Ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry зняв відеопривітання до Дня святого Миколая. Головними героями проекту стали маленькі діти: вони розповіли, як уявляють казкового персонажа, познайомилися з ним особисто і, звичайно, отримали подарунки, про які мріяли — адже цього року малюки поводилися добре.

«Я дуже люблю День святого Миколая! Це було одне з моїх улюблених свят у дитинстві. Завжди було дуже хвилююче прокидатися вранці та шукати під подушкою подарунки. Пам`ятаю, якось прокинулася і нічого не знайшла. Тоді я пережила справжній жах, доки не зрозуміла, що Миколай залишив подарунок на столі, бо той не поміщався під подушку. Щастю не було меж! Коли згадую ті дні, мимоволі посміхаюся. Ми з командою хотіли всім нагадати це почуття», — розповідає про проект засновниця та креативна директорка бренду Guzema Fine Jewelry Валерія Гузема.

Головна мета проекту — привернути увагу до свята, поностальгувати про дитячі спогади та знову повірити у чудеса. Бренд Guzema Fine Jewelry дякує за підтримку львівському проекту «Резиденція святого Миколая», звідки приїхав головний герой, та французькому бренду дитячого одягу Jacadi.

Над проектом працювали:

Відео: Поліна Гребенік

Стиль: Наталія Осадча

Продюсер: Марія Медловська

Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали