Як у Києві святкуватимуть Різдво та Новий рік — 2024

Стали відомі перші подробиці

Оскільки цього року ми відзначаємо Різдво за новоюліанським календарем, головну ялинку країни розпочнуть встановлювати на Софійській площі 6 грудня, а приберуть вже до 10 січня. Про це повідомив сьогодні, 27 листопада, мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, що у столиці, як і минулого року, не проводитимуть традиційних великих ярмарків і святкувань на Різдво та Новий рік. Таке рішення ухвалила Рада оборони столиці. Якщо  райдержадміністрації міста все ж таки плануватимуть якісь святкові заходи в районах, то виключно з дотриманням правил безпеки, в місцях, де є укриття, та, найголовніше, не коштом бюджету столиці.

«Місто грошей не витрачатиме. Як і минулого року, ялинку встановлять та прикрасять за рахунок меценатів. Та з дотриманням режиму обмеження використання електроенергії», —  наголошує Віталій Кличко.

Нагадаємо, що 22 листопада у Києві відкрили виставку старовинних ялинкових прикрас, де представлені унікальні експонати — зокрема, оригінальні ялинкові прикраси часів Кайзера Вільгельма, ведмедик 40-х років, знайдений у руїнах перед Михайлівською площею, дід-мороз 1926 року авторства Г. Світлицького та багато інших.

Реклама

Популярні матеріали

Данина священному процесу випікання хліба в колекції Bevza FW...


Як управляти стресом: емоційні та фізичні способи


5 біографічних фільмів про відомих музикантів


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

5 фільмів про сильних жінок

Популярні матеріали