Як Шейлін Вудлі полює на вбивцю: у Мережі з’явився фінальний трейлер фільму «Мізантроп»

У кіно з 11 травня

Кінокомпанія ADASTRA CINEMA пропонує до вашої уваги фінальний трейлер масштабного психологічного трилеру «Мізантроп» режисера Даміана Сіфрона. Головні ролі в стрічці виконали відома акторка Шейлін Вудлі та актор Бен Мендельсон.

Новорічна ніч у Балтіморі перетворюється на жах — невідомий вбивця-стрілець влаштовує криваву бійню. Хто він? Як вийти на його слід? Чи вдасться слідчим його випередити?

Десятки жертв, яких ніщо не пов’язує. Один майстерний вбивця, що не залишає доказів. Він не зупиниться сам, а щоб його спіймати, треба думати як він. Поліція та ФБР ведуть загальнонаціональне полювання, в яке щодня втручаються політики та медіа. Але в команді досвідченого агента Ламарка є ключ до розуму вбивці — молода офіцерка Елеонор Фалько: перша на місці злочину, перша, хто виходить на примарний слід…

Мізантроп

Головна героїня фільму Елеонор Фалько — це Кларіс Старлінг нашого часу. Вона розумна, має талант до профайлингу, але через своїх «демонів» все ще патрулює вулиці, хоча повинна вже бути в команді ФБР. У ролі Елеонор — номінантка на «Золотий глобус», BAFTA, Премію гільдії кіноакторів США Шейлін Вудлі, яка заявила про себе у стрічках «Нащадки», «Винні зірки» та фантастичній франшизі «Дивергент», а потім продемонструвала свій талант у трилерах «У полоні стихії», «Сноуден», «Мавританець» та культовому шоу HBO «Велика маленька брехня».

Досвідченого шефа Ламарка зіграв популярний актор Бен Мендельсон, лауреат премії «Еммі» і номінант на «Золотий глобус», відомий за проєктами «Аутсайдер», «Капітан Марвел», «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія» та іншими.

Мізантроп

Масштабний психологічний трилер «Мізантроп» про пошуки вбивці, який тероризує мегаполіс, став англомовним дебютом аргентинського режисера-візіонера Даміана Сіфрона, лауреата BAFTA і номінанта на «Оскар» за фільм «Дикі історії».

Одним із продюсерів нового трилера виступила сама Шейлін Вудлі. Також серед продюсерів стрічки — команда, що працювала над відомими фільмами «Прибуття» Дені Вільнева, «Петля часу» Раяна Джонсона, «Пам’ятай» (Memento) Крістофера Нолана та іншими.

Мізантроп


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали