ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Як пройшов спеціальний показ MEGOGO та кінофестиваля «Молодість»

Глядачі змогли насолодитися фільмом «Париж, я люблю тебе»

Фото: Предоставлені MEGOGO

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Цієї неділі, 30 травня, офіційний партнер 50-го ювілейного кінофестивалю «Молодість» — медіасервіс MEGOGO — провів спеціальний показ романтичної драми «Париж, я люблю тебе». Подія відбулася у кінотеатрі просто неба прямо під Аркою Дружби народів. Гості вечора насолоджувалися напоями Latinium, Borjomi та Моршинська, а після — переглядом французької кінострічки мовою оригіналу із українськими та англійськими субтитрами. Редакція ELLE пропонує згадати, як це було, та відчути романтичну атмосферу того вечора.

Нагадаємо, MEGOGO виступає також потужним партнером індустрійної секції, та разом із 1+1 Media і «Київстар ТБ» підтримує проведення першого серіального пітчингу в межах кінофестивалю «Молодість». Проєкт відкриває нові імена та дасть поштовх до розвитку якісного українського серіального продукту. Переможець отримає $25 000 винагороди у вигляді фінансового та технічного ресурсу на створення тизеру та медійну підтримку і промо проєкту. Зі списком фіналістів і журі конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Крім того, MEGOGO окремо відзначить найкращий повнометражний фільм Міжнародного конкурсу та найкращу стрічку Національного конкурсу короткометражних фільмів. Саме на медіасервісі розпочався ексклюзивний показ учасників Нацконкурсу і голосування за приз глядацьких симпатій. Таким чином, користувачі зможуть віддати свій голос за улюблені стрічки та самостійно визначити переможця. А також зараз на MEGOGO глядачі мають можливість познайомитись із фестивальними хітами — картинами, що раніше брали участь у «Молодості».

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Рианна запускает новый проект

Как подобрать и наносить тональный крем в жару

Учимся у Леди Гаги, как производить впечатление с помощью одежды