Як пройшов ELLE Decoration Design Talk з відомим італійським дизайнером Еммануелем Галліною

Перший захід ELLE Decoration з початку повномасштабного вторгнення

28 жовтня 2022 року команда видання ELLE Decoration провела ELLE Decoration Design Talk with Emmanuel Gallina разом з Domio та в рамках заходу презентувала осінній випуск ELLE Decoration Ukraine. Захід відбувся в Poliform flagship store в Києві. Це перший захід, який організувало видання з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Попри воєнний час, редакція журналу ELLE Decoration Ukraine не припиняє своєї роботи, продовжує інформувати дизайнерську спільноту про основні тенденції в царині міжнародного дизайну та архітектури, надихати і давати корисні поради у цікавому форматі.

Заходи у форматі Design Talk стали вже традиційними для ELLE Decoration. Перший Design Talk відбувся у серпні 2021 року з видатним британським дизайнером Lee Broom. Цього разу відвідувачі мали нагоду поспілкуватися з відомим італійським дизайнером Emmanuel Gallina на актуальну для сьогодення тему: «Як розвивати креативний потенціал в умовах нових випробувань».

Дизайнер приєднався по відеозв’язку.

«Те, що зараз відбувається у світі, а точніше в Україні, вочевидь, приковує увагу громадян. Як ми можемо зберегти свій творчий потенціал у цій скрутній атмосфері? Я вірю, що здатність зберігати свою творчість залежить від створення тонкого балансу між внутрішнім і зовнішнім світами», — зазначає дизайнер.

Елегантність, ясність і простота є ключовими в роботі Еммануеля Галліни. Наразі він працює у власному агентстві в Італії та Франції, співпрацюючи із сучасними міжнародними брендами, та викладає в Міланському політехнічному університеті.

Дискусію ELLE Decoration Design Talk з відомим італійським дизайнером та засновником однойменної агенції Emmanuel Gallina відвідали Юрій Зименко, Олена Марченко, Павло Фісенко, Ольга Набігус, Алла Цой, Анна Ніколаєва та інші представники дизайнерської спільноти. Дякуємо бренду Poliform за допомогу в організації події.

Онлайн-трансляцію можна було переглянути на офіційній Instagram-сторінці видання.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали