Як це було: журнал ELLE гучно відзначив 20-річчя в Україні

Яскраве святкування

2021 року ELLE Україна відзначає свій ювілей. З цієї нагоди видання зібрало близьких друзів і партнерів на святкову вечірку в Perfect Place з чудовими краєвидами Дніпра.

Всі присутні щиро вітали журнал і згадували найяскравіші моменти його життя. Гості жваво гортали сторінки ювілейного номера, обкладинку якого прикрасила перша леді країни Олена Зеленська. Гостями вечірки стали Маша Єфросініна, Катя Осадча, Ліда Лі, Ірина Кравченко, Алла Костромічова та інші.

Автомобільний партнер Hyundai організував комфортний трансфер для гостей та презентував нову інноваційну модель Hyundai IONIQ 5. Fashion-партнер Max Mara, який уособлює 70 років італійських традицій з неповторним темпераментом, презентував ювілейну колекцію, відзначену шармом, вишуканістю і смаком — саме тим, що потрібно сучасній жінці.

Parkovy Roof Kitchen пригощав смачними закусками, алкогольні партнери Latinium і Rada Premium — ігристим вином та авторськими коктейлями. Флористичне оформлення забезпечив Flocs Delivering Love, beauty-партнерами виступили центр здоров`я та краси Sandler, гості також мали змогу освіжити макіяж у зоні Artdeco та нанести аромати Carolina Herrera, природним партнером стала ТМ «Моршинська». Будівельний партнер представив ЖК преміумкласу Signature.

Приємним доповненням вечора стали розіграші сертифікатів на двогодинну прогулянку для п’яти осіб на елегантному катері-кабріолеті від Sparkling Boat, на дві ночі в термальному готелі класу делюкс Palazzo Fiuggi та на три ночі на курорті преміумкласу Forte Village (Сардинія) для двох від компанії Zabugor

Незабутнім завершенням вечора став виступ гурту «Воплі Відоплясова».

Ведучий свята — Юрій Горбунов. Музичний супровід — DJ Koya. Фотографи — Ден Бобров і Тимур Безлюдний.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы