Як Бріджертони відреагують на заручини Коліна та Пенелопи: дивимося перші хвилини продовження драми на Netflix

Третій сезон серіалу присвячений стосункам нової пари

З 13 червня на Netflix з’явилася друга частина третього сезону «Бріджертонів». Напередодні прем’єри стримінгова платформа опублікувала перші хвилини драми. Відео можна подивитися за посиланням. 

В уривку глядачі бачать, як Пенелопа пише останній матеріал леді Віслдаун. Проте потім героїня повертається до спогадів — поїздки в кареті з Коліном. Пенелопа не може повірити, що він освідчився їй у коханні. 

Через декілька секунд Колін повідомляє сім’ї про заручини зі своєю обраницею. Дехто з Бріджертонів у захваті від новини, проте Елоїза, колишня найкраща подруга Пенелопи, не зовсім радіє майбутньому весіллю.

Зауважимос, третій сезон «Бріджертонів» присвячений взаєминам Коліна та Пенелопи — розвитку сюжетної арки «від дружби до кохання».

«Немає жодного удавання. Вони не можуть прикидатися кимось іншим, тому що знають одне одного дуже давно», — каже виконавець ролі Коліна Люк Ньютон.

Як далі розгортатимуться стосунки нової пари та якою буде реакція Коліна на те, що його наречена — леді Віслдаун? Дивіться в третьому сезоні  «Бріджертонів».


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


3 найкращі вправи, які чудово знімають стрес


Читайте також
Популярні матеріали