Тімоті Шаламе здобув премію SAG в номінації «Найкращий актор». Це його перша велика нагорода — і отримав він її за головну роль у фільмі «Боб Ділан: Цілковитий незнайомець». Про це повідомляє Variety.
29-річний Тімоті Шаламе також став наймолодшим актором з тих, які вже здобували премію в такій категорії. Раніше це був 32-річний Ніколас Кейдж.
У своїй промові актор подякував мамі та підкреслив, що працював над роллю Боба Ділана пʼять з половиною років.
«Я знаю, що наша сфера суб’єктивна, але правда в тому, що я дійсно прагну величі. Я знаю, що люди зазвичай так не говорять, але я хочу стати одним із великих. Мене надихають великі. Мене надихають ті, хто тут сьогодні. Мене також надихають Денієл Дей-Льюїс, Марлон Брандо та Віола Девіс, як і Майкл Джордан, Майкл Фелпс, і я хочу бути на їхньому рівні. Тому я безмежно вдячний. Це не означає, що я досягнув цього, але це додає трохи більше сил. Це трохи більше мотивації рухатися далі», — зазначив у промові актор.
Також Тімоті Шаламе подякував усьому акторському складу за честь грати в біографічному фільмі, жанр якого, можливо, «вже набрид».
Зауважимо, раніше Тімоті Шаламе також потрапляв у номінації престижних кінопремій, проте не перемагав. Зокрема, він змагався за нагороду SAG за ролі у фільмах «Назви мене своїм імʼям» та «Гарний хлопчик».