У Всесвітній день опери відбудеться відеоконцерт зірки італійської оперної сцени Вітторіо Гріголо

Сьогодні, 25 жовтня, о 20:00 усі бажаючі зможуть послухати і подивитись відеоконцерт онлайн, який Вітторіо Грігòло виконає на сцені Національної опери України 

Вітторіо Гріголо – один із найкращих і найвідоміших тенорів світу на міжнародній арені серед італійських оперних співаків. Він співає в Ла Скала, нью-йоркському Метрополітен-опера, лондонському Ковент-Гарден, у Паризькій та Віденській операх.

Сьогодні, у Всесвітній день опери, о 20:00 усі бажаючі зможуть послухати і подивитись відеоконцерт Вітторіо Гріголо на сцені Національної опери України. Новий проєкт виконавця під назвою Tanto La Vita присвячений легендарному тенору Енріко Карузо. Відеоконцерт, що триватиме 40 хвилин, пройде у порожній залі Національної опери України, без публіки. І такого формату виступу Гріголо дотримується вже не вперше. Раніше, у розпал карантинних обмежень 2020 року, 7 грудня так пройшов його виступ у Ла Скала.

До нової програми увійшли найвідоміші уривки з репертуару Енріко Карузо, зокрема з опер «Герцог Альба» і «Любовний напій» Гаетано Доніцетті, «Травіата» Джузеппе Верді, «Богема» і «Тоска» Джакомо Пуччині тощо.

Початок стриму – о 20:00. Посилання на каналі «Київстар ТБ» 


Реклама

Популярные материалы

Тонкая талия Кендалл Дженнер и стройные ноги Беллы Хадид: секреты...


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Популярные материалы