Вражаюча прем'єра в Києві: нове циркове шоу «Сни»

Артисти нової хвилі українського цирку, підкоривши світові сцени, знову зустрілися в Києві та створили проєкт «Інші. Новий цирк»  

Незалежна українська компанія «Інші. Новий цирк» об`єднує циркове мистецтво, театр і сучасний танець та створює шоу за межами жанрів. Прем’єра їхнього нового шоу «Сни» відбудеться вже завтра, 14 жовтня, о 20:30 на сцені Конгрес-холу («Президент Готель»). «Сни» демонструватимуть до кінця жовтня. 

«Нас звела разом любов до цирку, жага до творчості та бажання зробити щось нове. Наша спільна мета: нагадати глядачам, що всередині кожного з нас достобіса натхнення, інтелекту, гнучкості, сили. Що ми можемо все. Що всі ми однаково інші», — розповідає Олексій Іванов, співзасновник проєкту «Інші. Новий цирк»

Еквілібристика, повітряна гімнастика, жонглювання, пластична акробатика, авторська музика, неймовірні декорації — судячи з того, як проходять репетиції, на нас чекає надпотужний мікс стилів та художніх засобів. 

«Ми розкажемо про кохання, самотність і прагнення до свободи, вирушимо у мандрівку часом і навіть станцюємо зі смертю. Але найголовніше: ми будемо вражати не вигадками, а реальністю!» — обіцяє Олексій.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы