Вперше в історії: українка стала прототипом ляльки Барбі

Бренд Барбі розширює проект «Долай бар’єр до мрії» та представляє нову серію ляльок, присвячену відомим спортсменкам з усього світу, які стануть рольовими моделями для маленьких дівчаток

Однією з них стала українська олімпійська чемпіонка та шестиразова чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан за її визначні спортивні досягнення. Їй було презентовано унікальну і неповторну ляльку за її образом — найвищу нагороду від бренду Барбі. 

«Мені дуже, дуже приємно. Це дуже велика честь, і, мабуть, в своєму житті я роблю правильні речі, що заслужила, щоб легендарний бренд Барбі створив мою ляльку. Лялька дійсно схожа на мене — у неї мої очі, мій ніс, фехтувальна форма до деталей така ж як у мене, шабля, маска у кольорах державного прапора, точнісінько як у мене… вона як Оля Харлан!» — прокоментувала подію Ольга.

Ольга Харлан

Програма рольових моделей прагне надихнути наступне покоління, висвітлюючи жінок, які виходять за межі звичних рамок у самих різних напрямках кар’єри. Це одна з багатьох ініціатив проєкту Барбі «Долай бар’єр до мрії», багаторічної глобальної соціальної ініціативи з підвищення обізнаності щодо факторів, які не дають дівчатам розкрити свій повний потенціал. 

«Як бренд, що завжди надихав дівчат, Барбі прагне висвітлювати потужні та різноманітні рольові моделі, що можуть розкрити безкінечний потенціал у кожній дівчині.

Коли спортсменки встановлюють нові рекорди і займають місця на подіумах по всьому світу, ми пишаємося можливістю відзначити цих неймовірних жінок, вшановуючи їхні історії та досягнення випуском ляльок за їхніми образами.

У спробі ще більше долати «бар’єр до мрії» ми маємо обов’язок показати дівчатам, що вони можуть стати будь-ким — на полі, на корті, на татамі – будь-де», — розповіла Ліза Мак Найт, старший віце-президент Барбі та світовий керівник напрямку ляльок.

Ольга Харлан Барби

По всій Європі було оголошено імена рольових моделей зі світу спорту, зокрема чемпіонки світу з фехтування на шаблях Ольги Харлан (Україна), найшвидшої бігунки в Британії Діни Ешер-Сміт (Британія) і парапловчині-юніорки Сюмейє Бояджи (Туреччина). Усі ці спортсменки, що виступатимуть за свої країни цього літа, отримали свою унікальну ляльку. 

«Зараз багато дівчат не отримують тих фізичних та психічних переваг, які пропонує спорт, бо мають негативне ставлення до фізкультури, сформоване ще чи не з п’ятирічного віку. Водночас, спорт і фізкультура — це чудовий спосіб розвивати в дівчатах впевненість та стійкість, щоб вони стали здоровими і щасливими молодими жінками.

У благодійній організації «Жінки в спорті» ми прагнемо допомогти дівчатам насолоджуватися перевагами спорту впродовж життя.

І коли перед нами на горизонті новий захоплюючий літній спортивний сезон, в якому буде повно надихаючих жінок, ми раді підтримати програму рольових спортивних моделей Барбі “Долай бар’єр до мрії”, яка презентує дівчатам ці позитивні приклади для наслідування і показує, що вони можуть стати будь-ким і робити будь-що», — каже Хізер Сміт, заступник керівника з питань інновацій благодійної організації «Жінки в спорті».

Ольга Харлан Барби

 


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали