ВЫДЫХАЕМ СТРЕСС: ПРАНАЯМА «ЖУЖЖАЩАЯ ПЧЕЛА» ДЛЯ...

ТУПО БЕСИТ: ОБО ВСЕМ, ЧТО НАС РАЗДРАЖАЕТ В СЕКСЕ...

5 СПОСОБОВ НОСИТЬ БЕЛЫЕ ДЖИНСЫ В ЭТОМ СЕЗОНЕ...

ВРЕМЯ ПЕРЕМЕН: 5 ПРИЗНАКОВ, ЧТО ПОРА...

15 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ДЕЛАТЬ С БРОВЯМИ...

Ви маєте це побачити: бренд Puma випустив футуристичне відео з Надею Дорофєєвою

Приводом стали нові кросівки, натхенні естетикою двохтисячних

Рейтинг статьи / 0
3 5 2

В такому креативному форматі спортивний бренд Puma представив нові кросівки, натхенні естетикою футуризму двохтисячних. Героїнею міні-фільму стала Надя Дорофєєва. Спортивний бренд Puma постійно вражає аудиторію нестандартним підходом до звичних речей. Цього разу для презентації нової моделі кросівок RS2K креативна команда створила справжній міні-фільм.

надя дорофеева фото 2020

«Це одна з найулюбленіших зйомок для мене: суперкоманда іноваторів, одяг та стиль Puma, який мені дуже органічний, об`єднались воєдино. Пишаюся бути обличчям нової футуристичної колекції», — ділиться Надя Дорофєєва.

надя дорофеева фото

Перед глядачем постає героїня справжнього цифрового простору: все навколо неї автоматизоване, а сама Надя живе у футуристичній капсулі. Нові RS-2K прибувають у життя героїні, щоб змінити реальність навколо неї. Ми бачимо, як стираються грані між штучним та природним, між цифровим та реальним.

У команді бренду говорять, що для створення нової моделі взуття надихались естетикою футуризму нульових. Взявши її за зразок, дизайнери додали впізнаваний стиль Puma і отримали результат, який перевершив усі сподівання. Мілленіали та представники покоління Z будут у захваті від нової моделі кросівок: их легко комбінувати із улюбленим спортивним костюмом, трикотажною сукнею та офісним піджаком. А яскраві, насичені відтінки допоможуть не впадати в хандру через перші по-справжньому осінні дні.

Ці кросівки створені для світу, що не стоїть на місці і постійно реформується. Для людей, які хочуть змінювати реальність і перетворювати простір навколо себе в експеримент. Кросівки RS2K прибули у сучасний світ, в якому немає рамок. Світ, в якому живуть люди, що змінюють правила гри.

надя дорофеева

А ви готові до змін? Зазирнемо в «майбутнє минуле» разом? RS2K вже доступні у продажу. Дізнатися більше про нову модель можна на сайті та у фірмових магазинах Puma.

Надя Дорофеева спела песню со своим другом детства

Надя Дорофеева показала свою маму подписчикам в Instagram

Отбросить сомнения и стать ярче: новая коллекция Velvet Rope бренда Puma

Творожный пирог с меренгой: пошаговый рецепт

5 способов носить белые джинсы в этом сезоне

13 раз, когда Меган Маркл оделась как Одри Хепберн