ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ЭСТЕТИКУ И СВОБОДУ

ИРИНА ШЕЙК В КОСТЮМЕ УКРАИНСКОГО БРЕНДА OLENICH...

ВИДЕО ДНЯ: ТИНА КАРОЛЬ ВПЕРВЫЕ ЗА 15 ЛЕТ...

КАК УМЕНЬШИТЬ БОЛЬ ВО ВРЕМЯ МЕНСТРУАЦИЙ БЕЗ...

9 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ СКАРЛЕТТ ЙОХАНССОН

Ви маєте це побачити: бренд Puma випустив футуристичне відео з Надею Дорофєєвою

Приводом стали нові кросівки, натхенні естетикою двохтисячних

Рейтинг статьи / 0
3 5 2

В такому креативному форматі спортивний бренд Puma представив нові кросівки, натхенні естетикою футуризму двохтисячних. Героїнею міні-фільму стала Надя Дорофєєва. Спортивний бренд Puma постійно вражає аудиторію нестандартним підходом до звичних речей. Цього разу для презентації нової моделі кросівок RS2K креативна команда створила справжній міні-фільм.

надя дорофеева фото 2020

«Це одна з найулюбленіших зйомок для мене: суперкоманда іноваторів, одяг та стиль Puma, який мені дуже органічний, об`єднались воєдино. Пишаюся бути обличчям нової футуристичної колекції», — ділиться Надя Дорофєєва.

надя дорофеева фото

Перед глядачем постає героїня справжнього цифрового простору: все навколо неї автоматизоване, а сама Надя живе у футуристичній капсулі. Нові RS-2K прибувають у життя героїні, щоб змінити реальність навколо неї. Ми бачимо, як стираються грані між штучним та природним, між цифровим та реальним.

У команді бренду говорять, що для створення нової моделі взуття надихались естетикою футуризму нульових. Взявши її за зразок, дизайнери додали впізнаваний стиль Puma і отримали результат, який перевершив усі сподівання. Мілленіали та представники покоління Z будут у захваті від нової моделі кросівок: их легко комбінувати із улюбленим спортивним костюмом, трикотажною сукнею та офісним піджаком. А яскраві, насичені відтінки допоможуть не впадати в хандру через перші по-справжньому осінні дні.

Ці кросівки створені для світу, що не стоїть на місці і постійно реформується. Для людей, які хочуть змінювати реальність і перетворювати простір навколо себе в експеримент. Кросівки RS2K прибули у сучасний світ, в якому немає рамок. Світ, в якому живуть люди, що змінюють правила гри.

надя дорофеева

А ви готові до змін? Зазирнемо в «майбутнє минуле» разом? RS2K вже доступні у продажу. Дізнатися більше про нову модель можна на сайті та у фірмових магазинах Puma.

Для тех, кто любит эстетику и свободу

Надя Дорофеева спела песню со своим другом детства

Надя Дорофеева показала свою маму подписчикам в Instagram

Ирина Шейк в костюме украинского бренда Olenich на прогулке в Нью-Йорке

Видео дня: Тина Кароль впервые за 15 лет станцевала на «Танцах со звездами»

Модні светри та кардигани від українських брендів для затишної зими