ПРАЗДНИК В ГОРАХ: СОСТАВЬТЕ НОВОГОДНИЙ МАРШРУТ...

ОТКРОВЕННОЕ ИНТЕРВЬЮ СНЕЖАНЫ И СЕРГЕЯ...

КЭНДИС СВЕЙНПОЛ ВЫЛОЖИЛА ФОТО С МАЛЕНЬКИМ...

«ЕСЛИ ЭТОГО НЕ ДЕЛАТЬ, ВАШИ ПОРЫ БУДУТ РАЗМЕРОМ С...

МЕЛАНИЯ ТРАМП В РОСКОШНОМ БЕЛОМ ПЛАТЬЕ НА БАЛУ В...

Must see: містичний кліп-хоррор на пісню DakhaBrakha «Монах»

Автором ролика став режисер із Нью-Йорка

Рейтинг статьи / 0
5 5 11

Гурт DakhaBrakha, який був визнаний проектом року за версією ELLE STYLE AWARDS-2018, презентував анімаційне відео на пісню «Монах». Режисером став Сашко Даниленко із Нью-Йорка. Майже рік він виношував ідею, а реалізував її за шість тижнів за допомогою акварельної фарби та майже сотні ескізів. Задумку автор тримав у таємниці навіть від музикантів.

«Для нас це був дуже крутий сюрприз. Одного разу, перед концертом у Нью-Йорку, Сашко прийшов і показав готове відео на планшеті. Ми були неймовірно вражені. Класно, що він пішов далі сюжету. Тепер ми маємо анімаційний містичний кліп-хоррор», –  розповіли в DakhaBrakha.

За сюжетом молодий священик приїжджає у село, де закохується у дівчину. Але замість гучного весілля юна красуня закінчує життя самогубством, а отче сивіє від горя, обіймаючи дівочий вінок. Сподіваючись, що вино заллє його скорботу, він дуже скоро опиняється на дні саморуйнування. Чернець кілька разів переступає межу й досягає незворотної точки.

За словами режисера, головною темою відео є метаморфози моралі: сприйняття правди та неправди, а також межа між ними.

«Ідеї, зведені в абсолют, володіють руйнівною силою. А люди, об'єднані ідеєю, втрачають особисту відповідальність і стають натовпом. Не хотілося, аби глядач ототожнював себе з кимось з персонажів, бо тут якраз важливий погляд з усіх перспектив. Дивитися відсторонено, як дивився би Бог. Так судити складніше, хто винний, а хто ні. Це ж історія не тільки про монаха, а про будь-яку людину, на чию роль випадають завищені моральні сподівання», – розповів Сашко.

Режисер намагався відійти від конкретної конфесії, тому що подібне, за його словами, може трапитися у будь-якому канонічному середовищі.

«Самі люди є джерелом зла і несправедливості, а церква є лише платформою для реалізації цих проблем», – поділився Сашко.