В Україні стартував соціальний проект «Нова пошта» - «Кольорові посилки»

Створіть авторський дизайн коробки і допоможіть дітям-сиротам

В галереї столичного АртПричалу компанія «Нова пошта» презентувала соціальний проект «Кольорові посилки». Гостями події стали відомі персони, художники, зірки кіно та шоу-бізнесу, серед яких художники Арсен Савадов, Юрій Вакуленко і брати Юдіни, актори Володимир Горянський та Ольга Сумська, а також зірки шоу-бізнесу – Alloise, Андрій Кравчук, Віталій Козловський, Анна Добриднєва, Рената Штіфель.

Подію відвідали також голова Фундації Дарини Жолдак та співачка Саша Кольцова, письменниця Лада Лузіна, дизайнерка Юлія Магдич, міс-Україна 2015 Христина Столока, шоумени Андрій Джеджула, В’ячеслав Соломка, Сергій Комаровський та дует Володимира Мойсеєнка і Володимира Данильця.

Всі вони долучилися до доброї справи – власноруч створювали дизайни коробок «Нова пошта», які стануть основою проекту. Гості приходили з дітьми – наприклад, художник Матвій Вайсберг та телеведучий Олег Панюта прийшли малювати з синами. Разом з батьками найменші відвідувачі малювали, використовуючи найрізноманітніші засоби для творчості – олівці, фломастери, фарби та різнокольорові балончики для графіті.

Суть проекту «Кольорові посилки» проста – кожен бажаючий може створити авторський дизайн коробки «Нова пошта» в онлайн-конструкторі на сайті. Всі малюнки візьмуть участь в конкурсі. В результаті відкритого голосування буде обрано 4 дизайни-переможці, які прикрасять спеціальну серію коробок «Нова пошта». Компанія відраховуватиме по 1 гривні від продажу кожної з них на створення фотоальбомів для 2500 дітей-сиріт. Всім їм «Нова пошта» доставить ці оригінальні подарунки наприкінці року.

Альбоми мають назву «Книга про мене». На думку психологів, дітям, що позбавлені батьківської турботи, потрібно мати власне сховище мрій, згадок і вражень про дитинство. Це важливо для їхньої самоідентифікації і формування особистості в майбутньому. В «Книгу про мене» можна вклеювати фото, вкладати пам’ятні речі, писати. За її допомогою можна навіть вчитися читати!

Проект ініційовано в рамках стратегії корпоративної соціальної відповідальності «Нова пошта», одним із напрямків якої є популяризація книгочитання. «Книга про мене» - це багатофункціональна книжка, що поєднує в собі особистий щоденник, фотоальбом та посібник. Завдяки цьому дитина дошкільного віку за допомогою вихователя може почати вчитися читати і готуватися до школи.

«До цього проекту ми залучаємо нашу ключову компетенцію – легкий сервіс доставки. По завершенню проекту ми доставимо іменні «Книги про мене» дітям-сиротам особисто в руки. Пишаємося тим, який соціальний ефект матиме ця ініціатива – маленькі українці, які ростуть без батьків, матимуть власну скарбничку мрій і спогадів про дитинство. Вони можуть бути веселі чи сумні, але вони будуть. І це найголовніший результат для нас як ініціатора «Кольорових посилок», - прокоментувала PR директор «Нова пошта» Лілія Загребельна.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы