У Києві відбудеться фестиваль Сержа Лифаря за участі світових зірок балету та дуету Катерини Кухар і Олександра Стоянова

Варте уваги

 

13 листопада на сцені Національної опери України — Фестиваль легендарного Сержа Лифаря за участі світових зірок балету та дуету Катерини Кухар & Олександра Стоянова.

Цей Фестиваль — справжнє свято балетного мистецтва та яскрава світова подія в центрі України. На сцені глядачів вражатимуть унікальною балетною технікою та позитивними емоціями прем’єри та солісти Національної опери України, а також запрошені гості світового балету.

В рамках Міжнародного Фестивалю глядачі зможуть насолодитися одними із найвідоміших постановок, створених Сержем Лифарем для Паризької опери. Крім того, буде представлена як сучасна неокласика, так і шедеври вже визнаної та перевіреної часом класики.

На святі балету танцюватиме неперевершений Адамжан Бахтіяр із «Астана опера», що входить у ТОП-10 найкращих артистів балету у світі. Адамжан у цей вечір вийде на сцену у партіях «Спартак» й «Талісман», в дуеті із витонченою Адепхан Шугила (театр «Астана опера»). 

Також вражатиме своєю технікою Yonah Acosta — артист найвищого світового рівня, який привнесе мюнхенський стиль на балетну сцену України. Yonah вийде у світовій класиці «Дон Кіхот».

Творчість Сергія Лифаря буде представлена:

Хореографію легендарного Сержа Лифаря демонструватимуть два дуети: Катерина Кухар та Олександр Стоянов у виставі «Ромео і Юлія», Ольга Голиця та Тимофій Биковець — «Ранкова серенада».

Урочисте відкриття Фестивалю розпочнеться зі світової балетної класики «Лифар-Сюїта» у виконанні студентів Академії Лифаря. А перед тим, як на сцену вийдуть артисти балету й розпочнеться святковий Гала-концерт, відбудеться показ короткого фільму про життя і творчість Сержа Лифаря, його співпрацю з такими знаковими історичними персонами як Коко Шанель, Пабло Пікассо та багатьма іншими. Фільм розкриє  події світського життя Парижу та Європи XX століття, допоможе краще зрозуміти знакові постановки відомого хореографа та його натхнення на творчість.

У цей знаковий святковий вечір на сцену також вийдуть найкращі представники Національної опери України: технічна та неймовірно чуттєва прима-балерина Тетяна Льозова, мужній прем’єр балету Ярослав Ткачук, зваблива та витончена прима Юлія Кулік, тендітна прима-балерина Анастасія Шевченко, молоді та талановиті імена  українського балету Анастасія Гурська, Андрій Гавришків, Максим Білокриницький та багато інших чудових артистів.

 


Реклама

Популярные материалы

Тонкая талия Кендалл Дженнер и стройные ноги Беллы Хадид: секреты...


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Популярные материалы