ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ЗНАКИ ЗОДИАКА, КОТОРЫЕ ПОСТОЯННО ВРАЖДУЮТ ДРУГ...

ПО-АМЕРИКАНСКИ: ЭЛЕГАНТНЫЙ ОБРАЗ МЕЛАНИИ...

УКРАИНСКОЕ КИНО В ЛИЦАХ: РОМАН БОНДАРЧУК

САМЫЕ ПОПУЛЯРНЫЕ (И САМЫЕ НЕОБЫЧНЫЕ) ИМЕНА...

Відомий британський режисер поставив Шекспіра з українськими акторами

В різних театрах країни пройдуть покази вистави «Троїл і Крессіда».

Теги:

Роботу над одною з найзагадковіших шекспірівських п’єс очолив режисер Джонатан Банатвала з театру Moving Theatre, а виконавцями головних ролей стали українські актори Остап Ступка, Ахтем Сеїтаблаєв, Сергій Сипливий, Олена Свірська та Валентин Бойко.

Цей міжнародний сценічний проект, робота над яким кілька місяців триває у Київському театрі на Подолі, об’єднала акторів з різних театрів столиці. “Троїл і Крессіда” - це спроба зрозуміти суть природи конфлікту між народами та окремими людьми, з одного боку пов’язаних родинними зв’язками та спільною територією, але водночас розділених лихоліттям війни.

Однією з особливостей постановки британського режисера є те, що сюжет Шекспіра переплітається зі сценами «документального» театру. Ці сцени були створені на основі інтерв’ю з людьми, чиї долі були змінені подіями конфлікту на сході України. Голоси звичайних людей – це потужне віддзеркалення Шекспірівської дилеми щодо того, що ж насправді є найважливішим в житті людини.

Прем’єрний тур розпочнеться у Дніпрі, продовжиться показами у Запоріжжі, Одесі і Харкові, а закінчиться гала-прем’єрою у Києві наприкінці березня.

Фото дня: Регина Тодоренко стала актрисой театра

ELLE рекомендует: спектакль «Ослик должен быть худым»

Как это будет: спектакль «Чудики» по рассказам В. Шукшина

Загрузка...