НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

БРИЖИТ МАКРОН В НЕБЕСНО-ГОЛУБОМ ЖАКЕТЕ BALMAIN...

5 КНИГ НА ЛЕТО ОТ МАШИ ЕФРОСИНИНОЙ

ВСЕ, ЧТО МЫ ЛЮБИМ В МЕРИЛ СТРИП

У КЕЙТ МИДДЛТОН ЕСТЬ СВОЙ BEAUTY-СЕКРЕТ, И МЫ ЕГО...

Відкриття кінотеатру «Жовтень»

У неділю, 18 жовтня, відбудеться допрем'єрний показ фільму «Юність» режисера Паоло Соррентіно. Стрічка з конкурсної програми Каннського кінофестивалю стане першим вечірнім сеансом у «Жовтні» після його масштабної реконструкції.

Творець картини «Велика краса», яка здобула премію «Оскар» за найкращий іноземний фільм, знову повертається до теми європейської цивілізації. На цей раз дія стрічки відбувається на розкішному курорті у Швейцарії. Фред – відомий композитор і диригент, поправляє здоров'я і нудьгує на пенсії. Мік, оскароносний режисер, щосили працює над новим сценарієм «фільму-одкровення», але справа не надто рухається. Фред і Мік уже півстоліття товаришують, сміються над собою і дивуються красі й несправедливості цього світу.

Прем'єра «Юності» відбулася на 68-му Каннському кінофестивалі, де фільм був представлений у конкурсній програмі і претендував на здобуття «Золотої пальмової гілки». Головну роль у стрічці виконав володар двох премій «Оскар» і трьох «Золотих глобусів» сер Майкл Кейн.

5 фильмов о настоящей любви

Список fashionista: 25 лучших фильмов о моде

6 фильмов, основанных на реальных историях любви

Загрузка...