РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

Увага, прем'єра!

Співачка Лаура Марті презентувала нову пісню, в якій зізналась, звідки черпає силу і натхнення.

 

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

На радість підписникам, прем`єрним майданчиком для пісні "Сила моя - it`s my Family" Лаура обрала свій Інстаграм.  Дуже модне і демократичне рішення, адже саме в соцмережах збираються зараз найвідданіші шанувальники артистів.

Співачка, яка завоювала відомі джазові майданчики України і Європи, випустила п`ять студійних альбомів і в 2017 році отримала звання "Співачка року", продовжує активно випускати нову музику у різних сучасних стилях і дивувати своїми релізами поп-слухача також.

"Сила моя - it`s my family" - це справжній гімн сім`ї.  Рік, що минув під знаком локдауна, змусив багатьох з нас переглянути своє ставлення до цінностей, і при всій його складності, були в ньому і безперечні плюси: сім`я знову вийшла на перший план, люди об`єднувалися навколо родових традицій, підтримували один одного.

"Якими б ми не були самостійними і сильними, ми всі потребуємо любові, тепла і підтримки. Сім`я - це ті, хто завжди за тебе," – каже Лаура Марті.

Нова пісня Лаури Марті - це її подяка мамі i близьким за любов і турботу, це її добрий посил всій великої вірменської сім`ї, розкиданії по світу, це мрія про власний будинок, в якому обов`язково будуть бігати малюки, готуватися українські та вірменські страви та звучати найрізноманітніша, але неодмінно красива музика.

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

8 лучших омолаживающих масок на любой бюджет

«Хакерская лаборатория» Алессандро Микеле: Gucci представили новую коллекцию

5 по-французьки легких і чарівних фільмів для вечора п'ятниці