Український актор Захар Шадрін зіграв разом з Жан-Клодом Ван Даммом в комедійному бойовику «Останній найманець» на Netflix

Молода кров

 

Випускник Ukrainian Film School Захар Шадрін виконав одну з ролей в парі з Жан-Клодом Ван Даммом у бойовику «Останній найманець». Світова прем`єра відбулася 30 липня на Netflix. У новому комедійному фільмі, який знімали в Україні, молодий актор грав врятованого героєм Ван Дамма сина важливого бізнесмена. Всі сцени Захара проходили особисто з легендою Голлівуду.

«У мене не було абсолютно ніяких очікувань від роботи з Жан-Клодом Ван Даммом. Я не хвилювався перед зустріччю з ним, оскільки для мене головне — добре виконати свою роботу. Ми спокійно спілкувалися в перервах, коли йшли перестановки або відбудовувався кадр, а сама взаємодія з легендою пройшло легко, і місцями дуже весело. Це дуже цікавий і корисний досвід!», — поділився Захар Шадрін.

У кіношколу Ukrainian Film School Захар Шадрін прийшов у віці 20 років на акторський річний курс, який дає основні навички акторської майстерності, знайомить з прийомами драматургії й забезпечує опанування акторською виразністю. Паралельно з навчанням з педагогами-практиками і профі сучасного кінематографа у студентів UFS відкриваються двері знімальних майданчиків і кастингів кіно- / телепроєктів студії. Так, Захар потрапив на голлівудські майданчики і став героєм серіалів (Industry на HBO, проєкт Totems від Amazon), а фільм «Останній найманець» став його першою роботою в міжнародному повному метрі.

«Я не перший раз зустрічаюся з голлівудською зіркою, і кожен раз це якесь дивне почуття. Ти бачиш цих людей на великому екрані у великому кіно і вони здаються тобі реально "зірками", немов вони дуже далеко. А потім ти розмовляєш з ними особисто і розумієш, що вони такі ж люди, як і ти, але пройшли вже великий шлях, а твій ще попереду. Це викликає величезну повагу. І навіть таки захоплення!», — додав Захар.

Зараз в першій і найпотужнішій кіношколі в Україні Ukrainian Film School відкритий набір на навчання на річних програмах: «акторський курс», «сценарний курс», «операторський курс», «режисерський курс», «продюсерський курс». Вступ в UFS проходить в кілька етапів: заявка - розгорнута анкета та мотиваційний лист — виконання додаткового завдання — співбесіда. Головна особливість навчання — постійна практика на знімальних майданчиках, що передбачає колаборативну роботу і презентацію кількох короткометражних фільмів.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали