РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

10 ТРЕНДОВ СЕЗОНА ОСЕНЬ-ЗИМА 2021/22

Український актор Захар Шадрін зіграв разом з Жан-Клодом Ван Даммом в комедійному бойовику «Останній найманець» на Netflix

Молода кров

 

Рейтинг статьи / 0
3 5 1

Випускник Ukrainian Film School Захар Шадрін виконав одну з ролей в парі з Жан-Клодом Ван Даммом у бойовику «Останній найманець». Світова прем`єра відбулася 30 липня на Netflix. У новому комедійному фільмі, який знімали в Україні, молодий актор грав врятованого героєм Ван Дамма сина важливого бізнесмена. Всі сцени Захара проходили особисто з легендою Голлівуду.

«У мене не було абсолютно ніяких очікувань від роботи з Жан-Клодом Ван Даммом. Я не хвилювався перед зустріччю з ним, оскільки для мене головне — добре виконати свою роботу. Ми спокійно спілкувалися в перервах, коли йшли перестановки або відбудовувався кадр, а сама взаємодія з легендою пройшло легко, і місцями дуже весело. Це дуже цікавий і корисний досвід!», — поділився Захар Шадрін.

У кіношколу Ukrainian Film School Захар Шадрін прийшов у віці 20 років на акторський річний курс, який дає основні навички акторської майстерності, знайомить з прийомами драматургії й забезпечує опанування акторською виразністю. Паралельно з навчанням з педагогами-практиками і профі сучасного кінематографа у студентів UFS відкриваються двері знімальних майданчиків і кастингів кіно- / телепроєктів студії. Так, Захар потрапив на голлівудські майданчики і став героєм серіалів (Industry на HBO, проєкт Totems від Amazon), а фільм «Останній найманець» став його першою роботою в міжнародному повному метрі.

«Я не перший раз зустрічаюся з голлівудською зіркою, і кожен раз це якесь дивне почуття. Ти бачиш цих людей на великому екрані у великому кіно і вони здаються тобі реально "зірками", немов вони дуже далеко. А потім ти розмовляєш з ними особисто і розумієш, що вони такі ж люди, як і ти, але пройшли вже великий шлях, а твій ще попереду. Це викликає величезну повагу. І навіть таки захоплення!», — додав Захар.

Зараз в першій і найпотужнішій кіношколі в Україні Ukrainian Film School відкритий набір на навчання на річних програмах: «акторський курс», «сценарний курс», «операторський курс», «режисерський курс», «продюсерський курс». Вступ в UFS проходить в кілька етапів: заявка - розгорнута анкета та мотиваційний лист — виконання додаткового завдання — співбесіда. Головна особливість навчання — постійна практика на знімальних майданчиках, що передбачає колаборативну роботу і презентацію кількох короткометражних фільмів.

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

5 beauty-проблем, на которые влияет неправильный прикус

Как украинская мода за 20 лет стала частью мировой fashion-системы

Самые модные укладки осень-зима 2021/22