«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

«ЭТО НЕ БРЕХЛИВАЯ ПАУЗА», ― НАСТЯ КАМЕНСКИХ...

ПО СУТИ: ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ О БЕРЛИНАЛЕ 2019...

ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ РАССКАЗАЛА О СВОЕЙ ПРИВЫЧКЕ...

Українські дизайнери створять унікальні ширми для благодійного аукціону

У рамках проекту «Хто за ширмою?» відомі українські дизайнери моди та інтер’єру об’єднались для створення авторських ширм, які стануть лотами благодійного аукціону.

Організатори Тижня інтер'єрного дизайну Alpi Finder 2016 запропонували предметним дизайнерам для спільної колаборації обрати колег з fashion-індустрії, роботи яких їм найбільше подобаються. Саме так і утворилися творчі та професійні дуети: 

Dzhus Х Pavel Vetrov 
Frolov Х Elena Dobrovolska 
Litkovskaya Х Makhno 
Natalia Kamenska Х Fild 

Fashion-дизайнер дає натхнення і творчий імпульс, предметний дизайнер – розробляє образ та втілює ідею в життя. У підсумку ширма буде самобутньою, функціональною та відтворить у проекті естетику своїх авторів. Лімітована колекція ширм буде презентована наприкінці вересня у рамках відкриття Тижня інтер'єрного дизайну. 

«Ми хочемо, щоб українські дизайнери з різних сфер спілкувалися, ділилися енергією, знаходили точки перетину та співпрацювали. Ми будемо раді забезпечити реалізацію проекту – виготовити ширми, презентувати їх та розповісти світові більше про український дизайн», – зазначили організатори проекту. 

 У майбутньому дизайнерські ширми стануть лотами благодійного аукціону. 
Долю виручених коштів кожна пара визначить самостійно. 

 

Фото: Антон Дідик

Анімація: Ліза Басай