У творців серіалу «Оленя» на Netflix хочуть відсудити 170 млн доларів: у чому суть скандалу

Стримінговий сервіс звинувачують у наклепі

Фіона Гарві вимагає від Netflix 170 мільйонів доларів. Вона звинувачує стримінговий сервіс у наклепі. Про це повідомляє BBC News та The Guardian.

Фіона Гарві стверджує, що вона надихнула творців серіалу «Оленя» від Netflix на створення образу Марти — головної героїні, яка переслідувала комедіанта Річарда Гедда.

Жінка подала позов до окружного суду США центрального округу Каліфорнії. Фіона запевняє, що сервіс збрехав понад 50 мільйонам глядачам, що вона була двічі засуджена за сталкерство та вчиняла сексуальне насильство щодо Річарда Гедда. Твердження творців серіалу про те, що це реальна історія, жінка назвала «найбільшою брехнею в історії телебачення».

«Це брехня, вимовлена Netflix і творцем серіалу Річардом Геддом із жадібності та спраги слави, брехня, покликана привернути більше глядачів, привернути більше уваги, заробити більше грошей і жорстоко зруйнувати життя позивачки Фіони Гарві», — йдеться у позові.

Кадр із серіалу «Оленя»

Хоча Річард Гедд просив своїх шанувальників не з`ясовувати, хто є прототипом Марти, після прем‘єри серіалу Фіона почала отримувати погрози. Жінка страждала від надмірної уваги, проте погодилася на інтерв‘ю телеведучому Пірсу Моргану. Фіона підтвердила, що була знайома з Річардом Геддом, проте заперечила ту кількість електронних та паперових листів, яку відправила чоловікові.

У позові вона також підкреслила, що не надсилала йому понад 40 тисяч електронних листів, не записувала 350 годин голосової пошти, 744 твіти, 46 повідомлень у Facebook у чотирьох фейкових акаунтах і 106 сторінок листів упродовж трьох років.

Тепер Фіона вимагає відшкодувати їй 170 мільйонів доларів: 50 мільйонів за фактичні збитки, 50 мільйонів доларів — за «психічні страждання, втрату задоволення та втрату бізнесу», 50 мільйонів — від прибутків «Оленяти», а також 20 мільйонів доларів — на штрафні збитки.

Зауважимо, «Оленя» — 7-серійна драма на Netflix, прем‘єра якої відбулася у квітні. Вона ґрунтується на п`єсі Річарда Гедда — у ній комедіант розповідає про Марту, яку зустрічає в пабі, де працює. Пізніше чоловікові доведеться пройти тяжке випробування впродовж кількох років, за які жінка домагається його.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали