У Мережі з’явилися нові подробиці 2-го сезону «Венздей»

Один із найочікуваніших серіалів

Серіал «Венздей», події якого розгортаються довкола доньки Гомеса та Мартіши Аддамс, став однією з найгучніших прем’єр 2022 року. Він вплинув на тренди моди та соціальних мереж, зокрема «посиливши позиції» готики на fashion-арені та захопивши TikTok. Тож фанати були у захваті, коли проєкт подовжили на 2-й сезон.

Венздей

Сценарист «Венздей» Майлз Міллар виявився щедрим на подробиці майбутнього сезону. Напередодні він розповів виданню NME, що продовження стрічки буде зосереджене на розкритті головної персонажки, зокрема воно покаже дитинство Венздей Аддамс, її стосунки з родиною та друзями.

«Так рідко можна зустріти культового персонажа такого масштабу. Ми дійсно намагаємося знайти способи підкреслити це», — каже Майлз Міллар.

Венздей

В інтерв’ю він також поділився, які питання ставить собі команда у роботі над 2-м сезоном. На думку Майлза, шоу має бути «максимально репрезентативним для латиноамериканської спільноти».

«Що б слухала Венздей у дорослому віці? У що грав би Гомес?… Ми шукаємо моменти, коли справді змогли б відчути себе дівчиною, яка виросла в Нью-Джерсі з батьками-латиноамериканцями, — розповів сценарист. — Як би це резонувало їй у підлітковому віці? Звичайно, у цьому сезоні ми шукаємо ще більше способів дослідити це».


Реклама

Популярні матеріали

5 головних трендів спідньої білизни 2024


Нові колекції від українських брендів, на які необхідно звернути...


8 відомих жінок-художниць із незвичайними долями


Читайте також
Популярні матеріали