ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

МАРТА КОСТЮК ПРО ПЕРЕМОГУ, ЗАХИСТ ШКІРИ ТА...

КАК УДЕРЖАТЬ ВЕС ПОСЛЕ ПОХУДЕНИЯ: 7 ГЛАВНЫХ...

«Я ТАК ДОЛГО И УПОРНО РАБОТАЛА. ЭТО ТАКАЯ...

ЛЮБИМАЯ СУМКА ДЖЕЙН БИРКИН: ВЫБИРАЕМ МОДНЫЕ...

У Києві обрали «Бізнес-леді 2020»

Церемонія нагородження премії «Створено жінками» відбулася в UNIT.City. Ініціатор заходу — комітет бізнес-леді Франко-української торгово-промислової палати

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

У Франції рівність чоловіків і жінок стала однією з найважливіших частин державного порядку в період президентства Еммануеля Макрона. Впровадження активної політики фемінізації дало результати — 40% підприємствами Франції сьогодні керують жінки. В Україні французькі компанії також активно докладають зусиль у сприянні жіночому підприємництву.

Премія «Створено жінками» — частина цієї великої програми. Щорічно Франко-українська торгово-промислова палата відзначає внесок жінок, які заснували власні компанії в Україні. Важлива місія премії — мотивувати на активні дії тих, хто ще тільки мріє про перші кроки у підприємництві.

Цього року до short-листа премії увійшли одинадцять номінанток, серед них: інклюзивний кафетерій, виробники корисних солодощів і українського одягу, інноваційні платформи, соціальні та благодійні проєкти, агрокорпорація, компанія з виробництва дерев`яної пакувальної тари, мережі ресторанів і винних барів.

Я щиро радий тому, що кількість учасниць нашого конкурсу збільшується. Адже мова не тільки про просування рівності між чоловіками та жінками, а й про заохочення жіночого підприємництва, як це зараз відбувається у Франції.

Це дозволяє розвивати в Україні мережу підприємств, вносячи свій величезний внесок в українську економіку в цілому. Як і інші розвинені країни, опинившись в складних обставинах економічної кризи у зв`язку з пандемією, Україна просто не може розраховувати тільки на половину свого населення. Було б неправильним залишати осторонь величезний креативний потенціал, яким володіють жінки», — відзначає Етьєн де Понсен, посол Франції в Україні, почесний президент журі.

Фінальні місця премії в цьому році розділилися таким чином:

  • третє місце — Анастасія Журавель, співзасновниця соціального проєкту і першого українського благодійного магазину «Ласка»;
  • друге місце — Катерина Германн, співзасновниця бренду українських суконь-вишиванок My Sleeping Gypsy;
  • перше місце — Євгенія Ніколайчук, співзасновниця і керуючий партнер мережі винних барів, що представляють українських виноробів Like a local`s wine bar.

Крім титулу «Бізнес-леді 2020 року», переможниця отримала грошовий приз у 100 тисяч гривень на розвиток свого бізнесу, членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті терміном на один рік, а також поїздку до Парижа з можливістю відвідати керуючі офіси великих французьких компаній.

«Скажу чесно: писати законопроєкт про чоловічі декрети в Україні було простіше, ніж обрати переможницю цього конкурсу, всі заявки були дуже сильними. Я рада, що конкуренція у сфері жіночого підприємництва дійсно присутня і вдячна Франко-українській торгово-промисловій палаті та посольству Франції за просування гендерної політики й розвиток жіночого лідерства в Україні», — наголосила Марина Бардіна, народний депутат, співголова міжфракційного депутатського об`єднання «Рівні можливості»

Підберіть собі колір волосся і дізнайтеся про свій стиль

Всі секрети ідеального мейкапу: 5 лайфхаків від професійної візажистки

Марта Костюк про перемогу, захист шкіри та розклад дня

«Я так долго и упорно работала. Это такая мука», — Камерон Диас призналась, почему ушла из кино

Любимая модель: с чем носить джинсы бойфренда? 

Любимая сумка Джейн Биркин: выбираем модные летние корзины для пляжа и выхода в свет