У Києві покажуть фільми про Гельмута Ньютона та Дженезіс Пі-Оррідж

Документальні кінострічки, які варто переглянути

З 8 по 11 грудня в кінотетрі «Жовтень» пройде 4-й фестиваль кіно про музику та культуру INTRO. Цього року організатори відібрали фільми, герої яких рефлексують над собою та минулим. Вони сміливі, відкриті та готові ризикувати. 

Водуруду

Кадр з кінобалету «Водуруду»

«Це історії людей, які не боялись чинити опір системі, протистояти суспільству, а часто — боротись із власними слабкостями, щоб рухатись вперед і створювати прекрасне».

До програми INTRO увійшли: 

«Мобі док» — біографічний фільм про Мобі та його заплутану історію життя, музичну кар’єру та активізм, які він зумів перетворити на мистецтво. 

«Гельмут Ньютон: Лихий та незрівнянний» — документальний портрет суперечливого генія-бунтівника, фотографа Гельмута Ньютона, чиє провокативне зображення жінок зробило його легендарним. 

The Runner — експериментальний горор і водночас музичний фільм електронного дуету Boy Harsher, створений до виходу їхнього п’ятого альбому.

«Водуруду» — український кінобалет, який поєднує танцювальну хореографію Apache Crew та музику композитора Миколи Леонтовича, творця «Щедрика», відомого у всьому світі. 

Other, Like Me — документальна стрічка про гурт Throbbing Gristle та Дженезіс Пі-Оррідж, які увійшли в історію як засновники абсолютно нового жанру електронної музики — індастріалу. 

«У пошуках Цукрової Людини» — документальна історія про долю забутого музичного піонера та південноафриканську зірку 1970-х, чиє життя сповнене таємниць. Стрічка, якій уже 10 років, зібрала всі найважливіші кінонагороди — «Оскар», BAFTA та спеціальний приз журі фестивалю «Санденс», а також спровокувала хвилю інтересу до музики в документальному кіно. 

«Італо-диско» — документальна розповідь про захопливий музичний всесвіт епохи 1980-х. Подорож у часи, коли мільйони молодих європейців відривалися під дикі біти синтетичної музики з дивними англійськими текстами, електронними ритмами та фантастичними музичними відео.

Окрім перерахованих організатори обіцяють показати ще три картини, назви яких оголосять пізніше. 

Абонементи вже доступні на сайті INTRO. А для тих, хто не зможе потрапити на покази до «Жовтня», більша частина програми буде доступна в онлайн-кінотеатрі ТИТР.


Реклама

Популярні матеріали

Як Крістіан Діор перевернув beauty-індустрію


Крістобаль Баленсіага: як геніальний кутюр’є здійснив революцію...


«Я переживала внутрішній конфлікт»: Наталка Денисенко про...


Читайте також
Популярні матеріали