Творці серіалу «Гра в кальмара» порушили закон про нерозголошення персональних даних

За це їх можуть притягнути до відповідальності

Південнокорейський серіал, який зараз б`є всі рекорди переглядів, «Гра в кальмара» опинився в центрі скандалу. Все через номер телефону реальної людини. Шукаючи потаємні значення в серіалі, глядачі побачили, що в одному з епізодів вказали справжній номер телефону. Своєю чергою, творці серіалу запевняють, що вказали номер випадково.

Номер з’являється на початку серіалу, коли головний герой Сон Гі-хун, який загруз у боргах, зустрічає в метро загадкового незнайомця, що дає йому візитку з номером телефону. Зателефонувавши за ним, чоловік погоджується взяти участь в іграх на виживання з призом в $40 млн. Зателефонували за вказаним номером і глядачі, однак на іншому дроті почули корейського підприємця. Після прем’єри серіалу чоловік отримує щодня до 4000 дзвінків. Дехто навіть запропонував продати номер за значну суму.

Попри те, що Netflix пообіцяв бізнесменові видалити його телефон із серіалу, ймовірно, крім цього стрімінговому сервісу потрібно буде виплатити йому значну компенсацію за незручності. Сума обіцяє бути кругленькою — до 3 млн вон, це близько $2500. До того ж компанію можуть притягнути до адміністративної відповідальності й залежно від обставин можуть стягнути від 0,03% до 0,06% отриманого доходу від використання персональних даних.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы