Тіна Кароль випустила фільм-концерт «Красиво. Біжу на світ»

Ексклюзивні кадри залаштунками шоу 

Тіна Кароль представила фільм-концерт «Красиво. Біжу на світ». Прем`єра музичного фільму відбулася в ефірі телеканалу 1+1, а також на Ютуб-каналі співачки.

У фільм увійшли унікальні кадри залаштункової роботи, виступи зі сцени, інтерв`ю Аркадія Александрова, співавтора альбомів «Красиво» та «Подвійний рай» та найкращі хіти співачки. «Тіна Кароль — це артист, який проживає пісню. Свій стан як сигнал точного часу вона передає в музику. Ми — сучасники Тіни Кароль, це її епоха, як була і п`ять, і десять років тому. І буде вона тривати стільки, скільки захоче Тіна», — каже Аркадій Александров.

У фільмі «Красиво. Біжу на світ» також увійшли ексклюзивні інтерв`ю Тіни Кароль, у яких вона озвучила погляд на філософські питання власного життя. «Момент, який змінює життя, не приходить сам собою. Як це можливо? Так це дуже просто! Успіх не приходить до тих, хто не готовий до нього. Звичайно, буває удача усміхнулася тобі, але що далі з цим робити? Все це велика праця, а сила духу — це ясність», — говорить Тіна Кароль.

Режисером фільму виступили Максим Деліергієв та Аліна Симоненко. Режисером самого концерту виступила співачка. Зазначимо, що концерти Тіни Кароль «Красиво» відбулися у січні солд аут, і співачка оголосила нові дати своїх шоу. Поп-діва виступить 7 березня у Херсоні, 8 березня в Одесі та 9 березня у Білій Церкві.


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали