ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

«Сінево» запускає всеукраїнську благодійну акцію для допомоги дітям з вадами серця

Дбаючи про своє здоров’я, ви допомагаєте рятувати дітей!

Фото: Надані Сінево

Рейтинг статьи / 0
2 5 3

Найбільша в Україні лабораторна мережа «Сінево» впровадила національний благодійний проєкт, спрямований на порятунок дітей із вродженими вадами серця.

Протягом року з кожного зданого пакета аналізів № 4.5 «Ліпопротеїди фракційно» лабораторія «Сінево» буде перераховувати 10 гривень до благодійного фонду «Твоя опора». Зібрані кошти направлять на закупівлю необхідних медикаментів для проведення операцій дітям. Медичним партнером проєкту виступає Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова, на базі якого будуть виконуватися операції.

«Нашим благодійним проєктом ми хочемо допомогти врятувати ще більше дитячих сердець і привернути увагу громадськості до проблеми вроджених серцево-судинних патологій у дітей. Що не менш важливо, ми хочемо показати, що такий діагноз — не вирок. Завдяки вчасно виконаній операції, 99,9% дітей із вродженими вадами серця виживають і після цього можуть жити повноцінним життям. За рік «Сінево» планує спрямувати понад 1 млн грн на закупівлю необхідних медикаментів для проведення операцій і порятунку дитячих сердець», — прокоментував директор з розвитку «Сінево» Микола Бутенко.

Бутенко також наголосив, що «Сінево» вже понад двох років співпрацює з благодійним фондом «Твоя опора», і за цей час спільними зусиллями вдалося допомогти врятувати життя 33 дітям. «Паралельно з участю в благодійному проєкті, ми також хочемо закликати українців більше дбати про себе і здоров`я свого серця, з огляду на жахливо високий відсоток серцево-судинних захворювань в нашій країні», — додав Бутенко.

Благодійний проєкт «Сінево» і фонду «Твоя опора» триватиме рік — з 1 червня 2021 по 31 травня 2022 року. Здати аналіз, який бере участь в благодійному проєкті, можуть всі охочі в будь-якому з 320+ відділень «Сінево» по всій Україні. Деталі та умови здачі аналізів за посиланням

Варто зазначити, що щорічно в Україні народжується від 2900 до 3500 дітей з вадами серця, без надання хірургічної допомоги 91% з них помирає. Завдяки операціям 99,9% дітей виживають, і якість їх життя не відрізняється від такої у інших людей.

Аналіз «Ліпопротеїди фракційно» — це комплексне дослідження серця і судин, яке дозволяє виявити атеросклеротичні зміни в судинах навіть на ранніх стадіях, оцінити пов`язані з ними ризики для здоров`я (розвиток ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту), а також вибрати оптимальні методи їх попередження і лікування.

Так, за 2020 рік лабораторія «Сінево» виконала понад 85 тис. пакетів аналізів «Ліпопротеїди фракційно». Дане дослідження входить в топ-3 найбільш популярних тестів серед клієнтів лабораторії «Сінево».

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Рианна запускает новый проект

Как подобрать и наносить тональный крем в жару

Учимся у Леди Гаги, как производить впечатление с помощью одежды