Що дивитися на 11-му Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів

Кінокартини, варті уваги 

Із 17 по 22 листопада в кінотеатрі «Жовтень» пройде 11-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів — KISFF. Цього року подія об’єднає у собі офлайн- та онлайн-формати — більшість програм фестивалю будуть доступні в онлайн-кінотеатрі ТИТР.

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

У фокусі — війна очима українців та іноземців, деколонізація, права людини та формування й пошук балансу між ідентичностями. KISFF стане доступний онлайн на території України, а деякі програми можна буде переглянути на території Польщі, Чехії, Німеччини, Латвії, Литви, Естонії. Фестиваль пройде в мініформаті та представить 12 тематичних програм, також відбудуться майстер-класи та лекції, присвячені роботі над коротким метром. Організатори рекомендують звернути увагу на український конкурс, програму, присвячену репресованим українським митцям, та однохвилинні фільми, зняті українськими дітьми на прифронтових територіях ще у 2016-2017 роках.

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

До української конкурсної програми увійшло 10 стрічок, у більшості з яких автори рефлексують на події останніх 8 років, зокрема повномасштабне вторгнення Росії. Організатори розглядають свій фестиваль як місце зустрічі однодумців.

«Культура — це так само інструмент спротиву, частина програми нашого фестивалю присвячена жахливим сторінкам історії України XX та XXI сторіч, про які ми говоримо через медіум кіно». 

Також покажуть програму Fem* Riot про боротьбу жінок, що відстоювали наші права, та про пошуки ідентичності у квір-ком’юніті — Out & Proud. Детальніше про ці та інші програми можна прочитати на сайті кінофестивалю. 

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

«Щоденна тривожна реальність — нова норма для кожного з нас, але ми розуміємо, як важливо і цінно давати собі час на короткий перепочинок та відновлення. Віримо, що KISFF стане таким терапевтичним острівцем для спілкування з друзями та однодумцями зі всього світу», — говорять організатори фестивалю. 


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали