MUST-VISIT: ПУТІВНИК НАЙБІЛЬШ НЕЗВИЧАЙНИМИ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

BAFTA 2021: САМЫЕ КРАСИВЫЕ НАРЯДЫ И ГОСТИ НА...

5 НОВИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ НЕЩОДАВНО НАС ВРАЗИЛИ...

ЧТО ПРОИСХОДИТ С ТЕЛОМ, КОГДА ВЫ ЕДИТЕ НА НОЧЬ?...

Шаманський настрій та музичне розмаїття у новому альбомі Аліни Паш

Від електроніки та хіп-хопу до фольку та ліричних балад

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

Співачка Alina Pash поділилася свіжим альбомом «розМова», куди увійшли дев’ять пісень з новим фольковим звучанням. В YouTube кожен охочий може знайти lyric video до всіх треків. Найближчим часом в мережі з’явиться відео з музичним джемом на пісню «Ласки Дівочі», що було знято в Тель-Авіві й з якого власне й почалася робота над альбомом.

«розМова» поєднує у собі шаманський настрій й музичне розмаїття: від електроніки та хіп-хопу до фольку та ліричних балад. В основі альбому лежить історія дівчини, що знаходиться на шляху до самопізнання, духовних істин, гармонії із природою та поняттям любові.

Для того, щоб альбом був глибоким та наповненим, Аліна разом із творчою командою ходила у фольклорні експедиції Гуцульщиною. У цих експедиціях їх супроводжували учасники гурту Щука-Риба – ті самі люди, що продовжують традиції України, роблячи це з фаном. За їх участі народні гуляння стають схожі на рейв. Але не в сучасному його розумінні, а більш глибокому — коли відчуваєш щось настільки самобутнє та первісне, що можна загубитись у часі. Проживали під час експедицій у Криворівні та Верховині, постійно подорожуючи тією місцевістю.

 

Must-visit: путівник найбільш незвичайними готелями Австрії

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Особисте від Jerry Heil: слухаєм новий альбом співачки

9 мифов о фруктах, в которые мы все верим

Картофельно-рыбная запеканка: простой рецепт

Принц Гарри вернулся в Великобританию, но без Меган Маркл