Samsung оголошує конкурс для художників та фотографів ART The Frame

Переможці кожної з категорій отримають змогу безкоштовно навчатися у КАМА та безліч призів від Samsung Electronics

Компанія Samsung Electronics Україна оголосила про початок прийому заявок від українських художників та фотографів на участь у креативному конкурсі ART The Frame. Конкурс для митців має на меті відкрити нові імена в українському культурному просторі та запропонувати креаторам нові можливості для демонстрації своїх творів.

Участь у конкурсі можуть взяти українські художники та фотографи віком від 18 років. У період з 1 по 31 жовтня 2021 року  всім охочим потрібно зареєструватися на сайті та завантажити свої роботи за посиланням у відповідну категорію: «Художники» або «Фотографи». Для кожної з категорій буде представлена окрема тема, яку учасники  мають розкрити у своїх роботах. Для категорії «Художники» тема звучатиме так: «Україна через 100 років», а митці, що змагатимуться у категорії «Фотографи»,  представлять своє бачення теми «Моя Україна».

Переможців визначатиме професійне журі: двоє переможців з категорії «Художники» матимуть змогу пройти навчання у КАМА (Київській Академії Медіа Мистецтв) на курсі «Artist». Учасники, що  стануть кращими та отримають перше та друге місце у категорії «Фотографи»,  зможуть безкоштовно навчатися на авторському курсі Дмитра Богачука у Київській Школі Фотографії. В обох категоріях роботи, що посядуть треті місця за вибором жюрі, отримають сертифікат на 5000 грн.

Більш того, роботи переможців матимуть змогу потрапити  у галерею мистецтв Art Store для Samsung The Frame та бути представленими для користувачів з усього світу, до того ж їхні роботи будуть розміщені на сайті конкурсу.

Урочиста церемонія нагородження переможців транслюватиметься на офіційних сторінках Samsung у Facebook та Instagram. Усі охочі зможуть долучитися та вподобати одну з 15 робіт, що будуть попередньо відібрані журі в рамках конкурсу «Глядацьких симпатій». Переможці конкурсу, чиї роботи отримали найбільшу кількість онлайн-голосів отримають вишуканий та стильний  інтер’єрний телевізор The Frame від Samsung Electronics.

«Важливим стратегічним напрямком компанії Samsung Electronics є підтримка розвитку мистецтва, про що свідчить численні творчі проєкти не тільки закордоном, але й в Україні. Яскравим прикладом є співпраця з Національним художнім музеєм України (НАМУ), в рамках якої до галереї "Магазину мистецтва"Art Store було додано такі шедеври українського образотворчого мистецтва, як "Козак Мамай" Петра Рибки або "Футуристична фантазія" від Олександри Естер. Завдяки телевізорам The Frame, поціновувачі зможуть додати більше мистецтва у повсякденне життя, адже він здатен відображати вишукані твори відомих художників і фотографів. У вбудованому додатку Art Store представлено більш як 1200 робіт із найвідоміших галерей та музеїв світу: Прадо, Альбертіна, Тейт, Уффіці, Лувр, музей Вікторії та Альберта, НАМУ тощо.  Ми надзвичайно раді започаткувати конкурс ART The Frame в Україні, який спрятиме популяризації сучасного українського мистецтва та допомагатиме відкривати все більше нових талантів у сферах живопису та фотографії», — зазначила керівниця відділу маркетингових комунікацій компанії «Samsung Electronics Україна» Катерина Фесюк.

 

Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы