«Сальма — це сила, з якою треба рахуватися»: Сальма Гаєк та Ченнінг Татум зіграли кохання у фільмі «Супер Майк: Останній танець»

Все, що вам потрібно знати про прем`єру

Спеціально до Дня святого Валентина 9 лютого у кінотеатрах виходить третя частина кінофраншизи «Супер Майк», яка розповідає історію танцівника Майка Лейна. Попередні частини франшизи отримали позитивні відгуки від критиків та глядачів, тому творча команда фільму знову обʼєдналася, щоб учергове створити магію на екрані. Головну роль «Супер Майка» виконує актор Ченнінг Татум. Цього разу до акторського складу також доєдналася Сальма Гаєк Піно («Будинок Ґуччі», «Тілоохоронець дружини кілера»), яка грає нову пристрасну кохану Майка. 

Перший фільм франшизи, що вийшов у 2012 році, розповідав, як Майк поступово усвідомлював, що робити зі своїм життям. Другий фільм (2015) підняв танцювальну команду головних героїв на п`єдестал і розкрив історію цих чоловіків. А третя частина, «Супер Майк: Останній танець», по-справжньому переосмислює жіночі ролі у трилогії. Жінки у фільмах стали більш відкритими, сміливіше говорять про те, чого хочуть. Як наслідок, поряд із найкращими танцівниками у світі зʼявляється сильна жінка, яка є так само важливою для сюжету, як і головний герой. 

У центрі сюжету, як і раніше, Майк Лейн (Ченнінг Татум). Він повертається на сцену після тривалої перерви, бо залишився без копійки. Але тепер в його житті з’являється багата світська левиця (Гаєк Піно), яка заманює його пропозицією, від якої неможливо відмовитися… але дама має власні плани. Коли Майк усвідомлює, що на думці у його супутниці, перед ним та його командою танцюристів постає питання: чи зможуть вони впоратися самотужки?

Загорнутий у дивовижну хореографію, фільм досліджує сучасні стосунки і зображує, якими вони можуть бути. Танці тут не лише виконують естетичну функцію, а й виступають у ролі «троянського коня»: проникають у голови глядачів і закладають в них інші ідеї, такі як відчуття власних бажань чи усвідомлення почуттів любові й відданості. 

Сальма Гаєк Піно з радістю погодилася на роль, побачивши несподівану схожість між своєю героїнею, Максандрою, та Майком. Він зазнав невдачі в бізнесі, а вона переживала зруйнований шлюб. Обидва розмірковують над тим, що тепер робити і ким бути. І в цей момент вони зустрічають один одного. Їхня зустріч така несподівана, що Макс вчиняє так, як їй зовсім не властиво. Хоча б один раз у житті Максандра хоче дозволити собі більшого, ніж зазвичай, і вона переконує себе віддатися бажанню. Майк нагадує їй про ту частину жінки, яку вона втратила, і дає їй сили пізнати себе «іншу». 

Татум і Гаєк Піно швидко подружилися на знімальному майданчику.

«Сальма — це сила, з якою треба рахуватися. Вона зробила кожну сцену ще кращою, працюючи з неймовірною пристрастю. Зовсім не дивно, що вона стала іконою», — відгукується  Ченнінг Татум про роботу із Сальмою Гаєк Піно.

Своєю чергою Сальма розповіла, що їй також сподобалося працювати з Татумом. З її слів, він професійний і надзвичайно добрий, а ще з актором було дуже весело зніматися.

«Його геніальність полягає в тому, наскільки він невимушений і природний», — коментує Сальма Гаєк Піно. 

Режисер фільму Стівен Содерберг каже, що «хімія» між двома головними героями відчувається навіть по інший бік екрану. У фільмі є справжня, міцна історія кохання. Ченнінг і Сальма зіграли дуже чуттєво першу зустріч Майка і Макс. У кіно нечасто можна знайти такий високий рівень чуттєвості та еротики без явних проявів, але акторам вдалося зробити це чудово.

Комедійна музична драма «Супер Майк: Останній танець» вийде на великі екрани в Україні вже 9 лютого. 


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали