ВIКЕЛЬ: "ЧЕРЕЗ ШКІЛЬНІ ОБРАЗИ Я ВИРОСЛА...

ЧАС НА СЕБЕ: ЩО МОЖНА ВСТИГНУТИ ЗА 39 ХВИЛИН...

«МНЕ ПРИХОДИТСЯ СТИРАТЬ И ГОТОВИТЬ, ОЧЕНЬ...

«ОКАЗАТЬСЯ ОТРЕЗАННЫМ ОТ ШКОЛЫ И ДРУЗЕЙ —...

«Я ВСЕ ЕЩЕ СОБЛЮДАЮ ДИСТАНЦИЮ ПРИ ОБЩЕНИИ С...

Реквізит з фільму «Мої думки тихі» продадуть на благодійному онлайн-аукціоні на користь фонду Happy Paw

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Благодійний онлайн-аукціон речей, які використовували під час зйомок комедії «Мої думки тихі», а також продаж мерчу кінострічки, проведуть спільно з гіперпростором оголошень izi.ua. Усі виручені кошти будуть передані благодійному фонду Happy Paw, який опікується собачками та котиками, у яких немає дому. Також фонд пропагує гуманне і відповідальне ставлення до тварин.

Cеред лотів буде табличка з зображенням рахівського крижня, а також нотний запис його співу, які знімали у Національному науково-природничому музеї. Також продаватиметься табличка «Стій! Румунський кордон», зліпок щелепи головного героя Вадима Ротта та костюми монахів з першої сцени фільму.

Крім реквізиту творці фільму підготували численні варіанти мерчу: брендовані гігієнічні помади, блокноти, стікери з тваринами та хітовими цитатами героїв фільму, а також лімітовану серію постерів кінострічки з підписами режисера Антоніо Лукіча та виконавців головних ролей — акторів Ірми Вітовської та Андрія Лідаговського.

«Ми отримали багато запитів на брендовану продукцію фільму від наших глядачів та задались питанням як краще це реалізувати. Так виникла ідея поєднати приємне з корисним — організувати благодійний продаж мерчу та реквізиту з картини і заразом допомогти нашим чотирилапим друзям. Адже половина акторського касту у нашій стрічці — тварини. Далі ми знайшли партнера, який допоміг нам з розміщенням оголошень, організацією доставки та оплати, і тепер наш мерч доступний у всіх містах України», — розповів режисер «Мої думки тихі» Антоніо Лукіч.

«izi.ua допомагає крутим речам знаходити класних людей. І мерч комедії «Мої думки тихі» як раз ідеально підходить під цю концепцію. І, звісно ж, ми залюбки погодились взяти участь у популяризації українського кіно та зібрати разом з командою фільму кошти на благодійність», — розповів Андрій Здор, CEO гіперпростору оголошень izi.ua.

Придбати мерч можна на гіперпросторі оголошень izi.ua за лінком. Лоти аукціону з реквізитом виставлять на facebook-сторінці фільму з 19 лютого, грошові ставки прийматимуться у коментарях до 12:00 п’ятниці, 21 лютого. Стартова ціна на всі лоти — 1 000 грн.

 

Вiкель: "Через шкільні образи я виросла колючкою, але після зустрічі з коханим я стала набагато добрішою і м’якшою"

Ганна Різатдінова розкрила секрети успiху в спортi i koханнi

Час на себе: що можна встигнути за 39 хвилин

100 крутых фильмов по версии читателей ELLE

10 цитат Ханса Андерсена о любви, сказках и счастье

35 beauty-средств на любой бюджет, которые пригодятся на карантине