Пристрасті, гламур і афери французької Рив’єри: авантюрна комедія «Маскарад»

З 8 березня на великих екранах

Уже скоро в український прокат виходить авантюрна комедія «Маскарад» режисера Ніколя Бедоса — справжній коктейль з фатальних пристрастей, гламуру, шахрайства і авантюр з великими грошима. Прем’єра стрічки відбулась на 75-му Каннському кінофестивалі, де фільм отримав схвальні відгуки критиків і глядачів.

Маскарад

Лазурне узбережжя півдня Франції стає новим домом для танцівника Адрієна (П’єер Ніне) та розкішної красуні Марго (Марина Вакт). Дівчина змінює життя юнака, який на хвилину забуває, що кохана живе за рахунок шахрайства та маніпуляцій з серцями багатих чоловіків…

«Це історія двох закоханих, сюжети суперечливих стосунків між чоловіками і жінками, а також є тема конфлікту між поколіннями. І це дуже суб’єктивний портрет Рив’єри, який я зобразив. Багато в чому це автобіографічний фільм, бо я вмістив туди уривки зі свого недописаного роману про себе і своє життя, коли мені було 23 роки», — заінтригував режисер Ніколя Бедос.

Маскарад

Ніколя прославився своїм попереднім фільмом «Кафе бажань», а за дебютну стрічку «Він і Вона» здобув дві номінації на премію «Сезар» та ім’я у світі кіно.

Виконавиця головної ролі – акторка Марина Вакт – стала популярною після стрічок «Молода і прекрасна» і «Подвійний коханець», які були відмічені призами на кінофестивалях і глядацькою любов’ю. Однак роль Марго в «Маскараді» — це точно новий розділ у кінобіографії Вакт. Її партнером по майданчику став актор П’єр Ніне, знайомий глядачам за байопіком «Ів Сен Лоран», де він зіграв відомого кутюр’є, та головною роллю письменника Ромена Гарі в драмі «Обіцянка на світанку». Актор нагороджений «Сезаром» за роль Сен Лорана, має декілька номінацій на цю нагороду, а також є кавалером престижного французького Ордену Мистецтв та літератури.

Маскарад

Легендарна Ізабель Аджані, володарка п’яти «Сезарів» та двох номінацій на «Оскар», всесвітню славу якій принесли ролі в стрічках «Одержима бісом», «Убивче літо», «Каміла Клодель», «Королева Марго» та ін., грає у фільмі колишню зірку кіно і театру.

Також додамо, що в «Маскараді» любовні сюжети переплітаються з авантюрно-детективними, є елементи трилеру — отже готуйтесь до дійства, яке дуже енергійно розвивається, і просто непередбачуваного фіналу.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали