НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: САМЫЕ МОДНЫЕ ШОРТЫ И С ЧЕМ...

УКРАИНСКИЕ БРЕНДЫ КУПАЛЬНИКОВ, ОТ КОТОРЫХ МЫ...

МАША ЕФРОСИНИНА ОТКРОВЕННО РАССКАЗАЛА О СВОИХ...

10 СПОСОБОВ ЗАПЛЕСТИ КОСУ НА ВОЛОСАХ ЛЮБОЙ...

Подавати чай чоловіку: МінОсвіти України взялось за виховання ідеальних дружин

МОН рекомендує школам впроваджувати факультативний курс із формування сімейних цінностей

28 октября 2016

Фото: gettyimages

Відповідний лист відомство розіслало регіональним департаментам освіти, і прикріпило до нього рекомендовану літературу для курсу. Серед них посібник «Сімейні цінності для учнів 8-9 класів», який викликав хвилю обговорення в соціальних мережах. Зокрема, користувачі обурені тим, яке місце відведене жінці у родинному укладі. 

Автори посібника відзначають, що «завдання жінки полягає в тому, щоб подобатися чоловікові, і саме тому вона повинна намагатися бути привабливою для нього». Крім цього:

«Справжня жінка ніколи не сперечається, не доводить, не намагається керувати ситуацією, оскільки знає, що все в світі створено для неї, для реалізації її бажань і мрій. 

А швидкість реалізації її бажань залежить від якості простору, яке вона формує повагою і любов'ю до себе і чоловіка, який втілює її бажання і мрії. 

Якщо жінка нескінченно вірить в любов, вірить в свого чоловіка, підтримує його у всіх починаннях, то чоловік обов'язково "принесе додому мамонта ", в нашому випадку – гроші».

Також автори посібника докладно підійшли до опису жіночих обов’язків, на їхнє переконання, жінка повинна відповідати за свої статки і наповнення загального простору любов’ю.

«Це і підбирати штори на вікна, і доглядати за чоловіком, і з любов’ю подавати чай, і готувати їжу, і продумувати сімейне дозвілля. Якщо жінка хоче, то може ще й працювати, але так, щоб робота була творчою і допомагала їй розкривати свої жіночі якості!»


 

Что носить летом 2018: самые модные шорты и с чем их сочетать

Украинские бренды купальников, от которых мы без ума

Список невесты: 20 лучших комедий о свадьбе

Загрузка...