ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КОРОЧЕ ГОВОРЯ: 10 САМЫХ МОДНЫХ ТОПОВ ВЕСНЫ-ЛЕТА...

5 ДОСТОВІРНИХ КНИГ ПРО БРИТАНСЬКУ КОРОЛІВСЬКУ...

КРУАССАНЫ, МЯСО И ЙОГА: 8 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ ЭМИЛИ...

Pianoбой присвятив новий трек своїй кішці Матильді

Мюзікловий хіт від Дмитра Шурова для братів наших менших

 

Фото: Предоставлені пресс-службою Pianoбой

Теги:
Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Останній рік, коли ми всі опинились зачиненими вдома, показав: ми любимо близьких не за те, які в них досягнення/статки/кар’єри, а просто так, бо ми об’єднані любов’ю. У когось найближча істота жінка/чоловік, у когось бабуся, у когось приятель, а у когось — домашній улюбленець. І нам неважливо, породистий він чи дворняга, ми обожнюємо їх не за відповідність чиїмось стандартам, а за те, що вони наші улюбленці, а ми — їхні.

«Цей мюзікловий номер я присвячую своїй кішці Матильді Шуровій, зірці інстаграму, яку ми підібрали на смітнику 6 років тому. А також — всім кішкам-собакам, які врятували людей від самотності під час карантинного року: вигулювали нас, коли на вулицю можна було виходити тільки з тваринкою, дарували радість тоді, коли навалювалась тривога за майбутнє, змушували виходити в люди за кормом, коли ми лежали у локдаунній апатії. Час нам разом відігріватись сонцем та мюзіклами і вирушати в нові цікаві життєві пригоди! Пісня настільки сподобалась бренду “Клуб 4 лапи”, що він вирішив зробити її своїм гімном, а ми отримали можливість втілити корисний соціальний проєкт з підтримкою тварин у притулках», — коментує роботу Дмитро Шуров.

За кожен репост відео з хештегами #обєднанілюбовю та #club4paws бренд «Клуб 4 лапи» у червні передасть по 1 кг корму для мешканців кількох притулків для тварин. Результати будуть оголошені 31 травня. «Може нам й несила врятувати світ, але ми точно можемо врятувати бодай когось», — говорить команда Дмитра Шурова.

Слова, музика, саундпродюсуванняДмитро Шуров

РежисерДаша Ши

ПродакшнVIDEOFIRMA

Хореограф — Сергій Змійок

Нагадаємо, що після знакового шоу з оркестром 8 березня 2020 у Палаці Спорту, з яким Pianoбой встиг «встрибнути в останній вагон» та все ж відіграти його під загрозою зриву через карантин, Шуров взяв павзу в спілкуванні із мас-медіа та пішов у відлюдники на цілий рік. І ось нарешті він повертається, та цілком ймовірно — це вже новий Шуров. Перша ластівка внутрішнього оновлення та переосмислення — це підготовка нетривіальної джазової програми з власних й не тільки хітів Pianoбой Jazz Live, яку співак вперше представить на головній сцені Leopolis Jazz Festival 2021.

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

«Таки треба закохуватися»: Джамала та Pianoбой випустили кліп на пісню «Ендорфіни»

Как этим летом носить широкие льняные брюки

10 неймовірних книг, які варто шукати на Книжковому арсеналі

6 нестыдных вопросов про натуральную и органическую косметику