Персональний тренер Блейк Лайвлі розповів секрети тренувань акторки

9 правил для гарної фізичної форми

Дон Саладіно, персональний тренер Блейк Лайвлі, поділився секретами тренувань американської акторки. Про це повідомляє британське видання ELLE.

Instagram: @blakelively

Блейк Лайвлі працювала з тренером після вагітності та під час підготовки до фільму «Мілина». Дон Саладіно покращив фізичну форму й інших акторів: Раяна Рейнольдса, Раяна Гослінга, Енн Гетевей, Себастіана Стена та Дженніфер Еністон. 

«Ми всі спортсмени — якщо хтось не грає цю роль у кіно, дорослим доводиться наздоганяти своїх дітей або сидіти за робочим столом протягом дня. Ми всі боремося в одній битві, тому я намагаюся змусити людей рухатися тим шляхом, яким наші тіла призначені для руху», — розповідає Дон Саладіно. 

Instagram: @donsaladino

Перше, на що потрібно звернути увагу, — варто концентруватися на стійкості та енергії тіла, а не тільки збільшувати частоту серцевих скорочень під час навантажень. Також важливо не обіцяти собі швидкі зміни, а тренуватися, щоб досягти довгострокових змін. 

Крім того, Дон Саладіно завжди радить планувати свої заняття. Він зазначає, що зірки найчастіше тренуються не довше години три-чотири рази на тиждень. 

«Коли знаменитості готуються до ролей і в них є менший період часу, то, залежно від рівня стресу, це може бути чотири-шість днів на тиждень. Чому шість не [завжди] краще? Якщо їхній робочий графік виходить з-під контролю, вони не проводять достатньо часу зі своїми дітьми або виснажені в конкретні дні. Я можу оптимізувати їхній час, дозволяючи дні відпочинку та відновлення», — підкреслює тренер.

Instagram: @donsaladino

Дон Саладіно також зауважує, наскільки важливим є цілісний підхід до тренувань і розуміння потреб тіла. За його словами, не потрібно ділити процес покращення своєї фізичної форми на 80% дієти та 20% навантажень — усе залежить від 100% мислення. Не варто думати, що гарна фізична форма — це обов’язково зменшення ваги. Так само цілі «я маю позбутися конкретної кількості кілограмів» не працюють — потрібно встановлювати для себе щоденні цілі та постійно їх повторювати. 

Тренер підкреслив, що потрібно залишатися щасливим.

«Треба бути щасливим, насолоджуватися життям. Як би вам не доводилося працювати, ви не можете сидіти і постійно займатися бізнесом», — каже Дон Саладіно. 

Instagram: @donsaladino

Персональний тренер Блейк Лайвлі уточнив, що не менш важливо дотримуватися правильного харчування та мати здоровий сон. 


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали