КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

DOMIO PUBLISHING — НОВЫЙ ИЗДАТЕЛЬ ЖУРНАЛОВ ELLE...

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ПРИНЦА: 5 РЕАЛЬНИХ ІСТОРІЙ...

Особисте від Jerry Heil: слухаєм новий альбом співачки

Прем`єра сьогодні

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Jerry Heil презентувала свій новий міні-альбом Jerry Heil під назвою #Особисте. Це шість треків, об’єднаних ліричною тематикою про дуже інтимне, які написані в тандемі зі своїм незмінним саунд-продюсером Романом Череновим (Morphom). Тому стилістично «звучання» альбому лишилося фірмовим — трендова поп-музика, яка ґрунтується на хуках та цікавих аранжувальницьких знахідках.

Однак у цьому релізі Яна відходить від формули «comedy pop», яка затвердила її в статусі новітньої поп-зірки, а експериментує з інтимною лірикою в стилі «melodramatic popular song», основаною на історіях з власного досвіду. 

До кожної композиції EP #Особисте співачка надала коментар з ключами та розгадками тієї чи іншої пісні: 

1. #ДЕВОЧКА_ЛЮБОВЬ

Стосунки — це дійсно випробування і маленьке життя? Любов справді живе три роки?

Я особисто не знаю — ніколи не зустрічалася ні з ким довше декількох місяців. А от двоє з моєї пісні, сп’янілі від почуттів, на максимальній швидкості летіли якраз три роки. Подейкують, третій рік найскладніший. Принаймні саме так сталося у персонажів треку #ДЕВОЧКА_ЛЮБОВЬ.

 2. #НЕ_ОРИ_МАМ

Мама мене виховала так, щоб я навіть не дивилася на жонатих. У неї свої історії й травми, тому я все життя боялася бути привабливою, щоб не звабити жонатого. І я таки звабила його. В пісні #НЕ_ОРИ_МАМ

3. #ОВЕРДРУЖБА_НЕДОСЕКС. 

Я ніколи в житті не закохувалася. А мені 25, на хвилиночку. Влітку дещо змінилося, я щось подібне відчула. Але мені здавалося. Бо ОВЕРДРУЖБА і НЕДОСЕКС — це ні те, ні інше: треба визначатись або прощатись із кукухою. 

4. #LULLABY (#КОЛИСКОВА)

Коли у тебе в голові є ідеал партнера, так важко не приміряти його на кожного, хто може підійти на цю роль. Це відсіює непотрібні стосунки, але ти ризикуєш одягнути в цю ілюзію того, хто більш-менш на неї схожий. І ти знаєш, що станеться далі.

5. #ГОЛОЮ

Коли він роздягає тебе очима — круто!

Ідеально, коли він зумів роздягнути тебе від комплексів, дитячих і дорослих страхів, ревнощів, соціальних масок. Він знає тебе чистою, справжньою, ГОЛОЮ. Не оголивши душу, не знатимеш, хто дійсно любить її без одягу.

 6. #ОСОБИСТЕ

Місцями пророча пісня, написана декілька років тому, як і всі в цьому альбомі. Проте ця — одна з моїх найдревніших, написаних ще в час, коли я співпрацювала з лейблом VIDLIK. Вона про інтимні почуття, про душевний конект. Писалася потоком: перший куплет і приспів прийшли мені в шумному метро, де навіть своїх думок не чути. Другий же куплет написався після того, як я прожила сценарій першого, ніби дійсно напророчила. Другий куплет став висновком історії. І чомусь англійською.

 

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

5 фільмів із 90-х, які можна передивлятися знову і знову

Украинские осенние суперфуды для иммунитета, женского здоровья и против старения

Как пережить расставание? Рассказывает психолог