Олена Лавренюк у трейлері історичної драми «Кава з кардамоном»

Розглядаємо образи головної героїні 

У Києві презентували трейлер українсько-польської історичної драми «Кава з кардамоном». Навіть по короткому ролику зрозуміло, що фільм стане одним із найстильніших у наступному сезоні.

Фільм став кіноінтерпретацією українського бестселеру Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону». Головні ролі у стрічці виконали українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк та популярний польський актор Павел Делонг ― польський секс-символ, який розпочав свою кінокар’єру з фільму «Список Шиндлера» Стівена Спілберга. 

«Я давно мріяла створити особливі історичні костюми, не такі, як ми звикли бачити. Тут мала зустрітися історія і сучасність, натхнення та любов. Коли в історичних образах ти бачиш особливі складові, які імпонують сучасним людям. Коли історія може бути стильною і вишуканою.

Коли я зустрілася з головною героїнею, яку виконує Олена Лавренюк, я зрозуміла, що наші думки співпадають. Така вишукана, тендітна та з чудовим смаком, вона точно знає, що костюм має личити і захоплювати глядача.

Малесенька, тонесенька і така велика всередині ― найкращий діамант для гарної сукні. Працювати з нею було напрочуд легко і приємно. Крім того, що ми легко і швидко знаходили спільну мову, вона із тих жінок, які вміють носити одяг. Це дано не всім», ― розповіла художниця по костюмах Ірина Гергель і показала перші ескізи неймовірних образів героїні Анни, яку виконує Олена Лавренюк.

 

 

 

.    
 


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали