АННА РИЗАТДИНОВА: "ОБЩЕНИЕ С СЫНОМ, ЛЮБИМЫЕ...

ЦЕЛЛЮЛИТ И МУЧНОЕ: ЕСТЬ ЛИ СВЯЗЬ?

5 ФИЛЬМОВ ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ 

12 ФИЛЬМОВ, СНЯТЫХ В ВЕНЕЦИИ

ЕЛИЗАВЕТА II ОТРЕЧЕТСЯ ОТ ПРЕСТОЛА В 95 ЛЕТ?...

«Океан Ельзи» випустили нову пісню, що стала саундтреком до фільму «Захар Беркут»

«Перевал»

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Український гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню, яка стала офіційним саундтреком до історичного екшена «Захар Беркут», який виходить на екрани вже в цей четвер, 10 жовтня.

«Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня.  Я  вже бачив  робочі матеріали фільму, це правда круто. Дуже чекаю на його прем’єру!», – каже Святослав Вакарчук.

«Пісня стала головною частиною саундтреку фільму, – коментує продюсер «Захара Беркута» Єгор Олесов. – До створення фільму долучились найкращі кінематографісти України, у ролях знялись найталановитіші актори з усього світу. І Ми дуже пишаємось тим, що головну пісню написав та виконав саме Святослав Вакарчук та гурт «Океан Ельзи». Сподіваємось, що цей трек стане хітом, а наше кіно завоює серця мільйонів глядачів».

Для кліпу, що вражає своєю масштабністю, були використані кадри з фільму «Захар Беркут». Крім того, додаткові сцени з солістом гурту Святославом Вакарчуком були відзняті на майданчику студії film.ua, у декорації величезної гірської ущелини, створені спеціально для фільму.

Анна Ризатдинова: "Общение с сыном, любимые люди рядом — это то, что делает меня полной сил"

10 биографических фильмов, которые заставят пересмотреть свою собственную жизнь

5 фильмов основанных на реальных событиях