Новий фільм про Джеймса Бонда побив рекорд касових зборів перших вихідних

Неймовірно!

30 вересня в прокат вийшов фільм «007: Не час помирати», в якому Деніел Крейґ вп’яте та востаннє з’явиться на великих екранах у ролі іменитого секретного агента — Джеймса Бонда. Фанати бондіани не змогли пропустити знакову подію й ринули в кінотеатри, аби першими побачити смерть головного героя.

В результаті лише за перший вікенд прокату фільм зібрав у Великобританії найвищі касові збори. За період з 1 по 3 жовтня фільм заробив 21 млн фунтів стерлінгів, повідомляє касове агентство Comscore. Новий фільм обігнав у касових зборах дві попередні частини фільма про пригоди агента 007. Нагадаємо, що «Скайфол» заробив 20,2 млн фунтів стерлінгів, а «Спектр» — 19,8 млн фунтів стерлінгів.

«Мій шлях у цій історії бере початок з "Казино Рояль", який і визначив мій подальший шлях у фільмі. Я намагався показати Бонда справжнім суперагентом, який має ліцензію на вбивство, без тіні сумніву приймає доленосні рішення та попри все не боїться бути справжнім, бути людяним», — згадує свою участь у фільмі Крейґ в ексклюзивному матеріалі для ELLE Україна.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы