Найромантичніша українська поезія в збірці від Guzema Fine Jewelry та А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Зібрані кошти з продажу книжок спрямують до благодійного фонду

Напередодні Дня закоханих видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА та ювелірний бренд Guzema Fine Jewelry презентували лімітовану збірку віршів у рамках колаборації.

Книжка «Так ніхто не кохав» об`єднала поезію 70 українських авторів — від Шевченка до Любки. Спеціальний лімітований тираж у 1000 примірників надрукували в Харкові. Збірка увійшла в серію «Украї­н­ська По­е­тич­на Антологія», упорядником якої є Іван Малкович.

«Серед українських поетичних перлин про кохання я обирав вірші на різні смаки і настрої — від найсумніших до найвеселіших, від найбезтурботніших до найтрагічніших, від найніжніших до найбадьоріших. Сподіваюся, що поетичні чари кохання не оминуть нікого, хто прочитає цей чарівник томик...» — зазначив Іван Малкович.

Щоб отримати книжку, потрібно зробити донат у 500 гривень. Зібрані гроші спрямують до благодійного фонду Guzema Foundation, який займається оперативною допомогою військовим на першій лінії фронту. Також упродовж 7-15 лютого збірку можна отримати в подарунок за покупку діамантових прикрас онлайн та у флагманських бутиках Guzema Fine Jewelry.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали