Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

«Молимося за людей в Україні». Як відомі особистості реагують на наступ Росії

Слова підтримки

Росія розпочала повномасштабний наступ на Україну. ЗСУ мужньо захищають нашу країну від атак та провокацій агресора — водночас світова спільнота висловлює слова підтримки та поширює інформацію, як допомогти армії. Дивіться нижче, як реагують відомі особистості. 

Мей Маск

Instagran: @mayemusk

«Світ спостерігає. Мої думки з усіма чудовими людьми, яких я зустріла в Києві. Сподіваюся, ви знайшли безпечне місце».

Ельза Госк

Instagram: @hoskelsa

«Так прикро, не можу в це повірити. Передаю свою любов своїм друзям з України та їхнім сім’ям».

Джіджі Хадід

Instagram: @gigihadid

«Моє серце болить за Україну та всіх, кого торкнулася ця неймовірна реальність. Дії Путіна становлять загрозу кожній демократичній країні світу, і їх потрібно зупинити. Я молюся, щоб підтримка, яку надають інші країни, дала українцям те, за що вони голосували й на що вони заслуговують». 

Хлої Кардаш’ян

Instagram: @khloekardashian

«Я молюся за людей України. Молюся за дітей, які ніколи не повинні відчувати той біль і страх, що вони відчувають зараз. У мене крається серце від того, що тисячі дітей налякані та що багато з них — без тих, хто їх любить. Не можу уявити, як це — покидати свій дім, відділятися від сім’ї та залишати все і всіх, кого любиш. Молюся за людей, які зараз не мають вибору, і вірю, що Бог дасть вам сил зустріти наступні дні зі сміливістю та триматиме вас у безпеці протягом цього жахливого конфлікту. Молюся за батьків, матерів, сім’ї, солдатів. Невинних людей, які піддаються впливу війни...»

Кетрін Винник

Instagram: @katherynwinnick

«Ми — мирна країна. Ми не заслуговуємо на цю війну».

Мадонна

«Безглузде й кровожерне вторгнення Росії в Україну потрібно зупинити!! Будь ласка, надішліть гуманітарну допомогу, щоб допомогти мільйонам громадян України, життя яких постраждало від цієї КРИЗИ в цей  момент!! Путін порушив усі чинні угоди про права людини. Путін не має права намагатися припинити існування України. Ми підтримуємо вас, Президенте Зеленський!! Ми молимося за вас і вашу країну! Хай Бог благословить вас усіх! Не відчуваймо себе безпорадними, коли стикаємося з геополітичними діями такого масштабу».

Леоні Ханне

Instagram: @leoniehanne

«Ми з вами. Наші серця і думки з вами. Алекс та його сім’я — з України, і вони переїхали до Німеччини, коли він був дитиною. Україна — дім його сім’ї, тому я з ним, його сім’єю, їхніми друзями, усіма чудовими людьми, яких я зустріла в Україні, і всіма-всіма, хто там... Я навіть не уявляю, який біль ви переживаєте, і я бажаю, щоб був мир і щоб війна припинилися. Сподіваюся, ви отримаєте розуміння, допомогу та підтримку, щоб знову почуватися в безпеці, ми з вами. Бути в Мілані та висвітлювати моду — це моя робота, але це не означає, що ми з Алексом не розмовляємо телефоном із його сім’єю, намагаючись зрозуміти, що ми можемо зробити і як ми можемо допомогти».

Арнольд Шварценеггер

Instagram: @schwarzenegger

«Мої думки з українським народом. Мене попросили дати кілька інтерв’ю, але я вважаю, що новини повинні зосереджуватися на тому, що відбувається насправді: на трагедії, яка розбила наші серця, і на мужності українського народу, яка надихає нас. Я не експерт із зовнішньої політики, тому залишу аналіз для розумніших людей. Я знаю, як це — вирости після війни, в окупованій країні, і знаю, що на війні та після неї ніхто не перемагає. Усі страждають. У війни можна зламати переможців разом із переможеними. У мене є друзі та шанувальники серед українців, а також російські друзі та шанувальники. Наскільки я можу судити, ніхто з них цього не хоче. Сподіваюся, що розсудливість переможе і покладе край цій непотрібній війні до того, як буде покалічено багато життів. А поки я з народом України. Я поділяю ваше горе і вашу надію на мир. Ви надихаєте мене своєю хоробрістю й своєю людяністю на тлі цього кошмару. Благослови вас Бог».

Каміла Кабелло

Instagram: @camila_cabello

«Сьогодні ми не прокинулися в іншому світі — ми прокинулися в тому ж світі, який продовжує ставити прибуток над планетою, руйнування — над людством, а насильство — над емпатією та співчуттям. Нам потрібна зміна глобальних систем, щоб припинити безперервні страждання як людей, так і планети. Наші серця розбиті, і ми продовжимо боротьбу за ліквідацію цієї системи пригнічення. Ми звертаємося до лідерів з усього світу з проханням припинити безглузде насильство та війну».

Пріянка Чопра

«Ситуація, що складається в Україні, жахлива. Невинні люди живуть у страху за своє життя та життя своїх близьких, поки намагаються зрозуміти, що робити з невизначеністю найближчого майбутнього. Важко уявити, як у сучасному світі це могло перерости до такої катастрофічної точки, але це невід’ємний момент, який охопить увесь світ. У цій зоні бойових дій живуть невинні життя. Вони такі, як ти і я».

Акаунт «Сімпсонів»

Instagram: @thesimpsons

Ріта Ора

Instagram: @ritaora

Анджеліна Джолі

Instagram: @angelianajolie

«Як і багато хто з вас, я молюся за людей в Україні. Я разом з колегами з Управління Верховного комісара ООН у справах біженців зосереджуюся на тому, щоб зробити все можливе для забезпечення захисту основних прав людини переміщених осіб та біженців у регіоні. Ми вже бачили повідомлення про постраждалих і людей, які почали тікати з дому в пошуках безпеки. Поки що рано говорити, що буде далі, але значення цього моменту — для народу України та для міжнародного верховенства права — неможливо переоцінити».

Кейт Андервуд

Instagram: @undervoodoo

«Я народилася й виросла в Києві, я українка до глибини душі, тому стою за свою країну та прекрасну українську націю! Ми хочемо миру, і ми про це заявляли так багато разів… Моє серце обливається кров’ю…»

ELLE Італія

Instagram: @elleitalia

«Рано-вранці 24 лютого армія Путіна вдерлася в Україну і перетворила те, що здавалося поганим кошмаром, у реальність. Лише за одну ніч вони перетнули кордон... Українці тікають, покидаючи свої домівки, а ті, що не можуть утекти, залишаються і ховаються в бомбосховищах. Водночас соціальні мережі переповнені фотографіями, в яких просять про одне — щоб в Україні був мир».


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали