«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Знай наших: Міла Йовович на свій день народження одягла доньку у вишиванку

Фото з трирічною Дашіл актриса виклала в Instagram

Фото: instagram/millajovovich, gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
4 5 9

Усім добре відомо, що Міла Йовович – родом з України. Майбутня зірка Голлівуду народилася в Києві, але в п’ятирічному віці з батьками емігрувала до США. Акторка пишається своїм корінням: під час Революції гідності публічно підтримувала українців і навіть закликала своїх шанувальників робити пожертвування до благодійних фондів допомоги потерпілим під час заворушень і навіть співала українських пісень. Любов до України Міла прививає і своїм дітям.

Так, на днях Йовович відсвяткувала своє 43-річчя. З цієї нагоди вона опублікувала в Instagram фотогалерею з рідними. На одній зі світлин зірка обімається зі своєю трирічною донькою Дашіл. Дівчинка одягнена у вишиванку.

«Цього ранку я прокинулася і вгадайте, що сталося? Мені виповнилося 43 роки. Хоча старіння – це не весело, я повинна сказати, що сьогодні я щасливіша, ніж будь-коли за все своє життя. У мене найдивовижніша сім’я. Мій чоловік обожнює мене, і я люблю його понад усе. Мої діти не хочуть нічого більше, ніж бути поруч зі мною, і ми весь час сміємося разом. Вони всі здорові», – написала під постом акторка.