5 КРОКІВ ДО СВІДОМОГО ЖИТТЯ СУЧАСНОЇ ДІВЧИНИ...

УЗНАЙТЕ, ЧТО НОСИТЬ ЭТИМ ЛЕТОМ

ЧТО ЧИТАТЬ ЭТИМ ЛЕТОМ: 5 КРУТЫХ КНИГ, КОТОРЫЕ...

«НУЖНО ИМЕТЬ СИЛЬНУЮ ПСИХИКУ И НОРМАЛЬНУЮ...

ВЛАДИМИР ОСТАПЧУК РАССЕКРЕТИЛ СВОЮ НОВУЮ...

«Ми не можемо мовчати»: 27 березня в Україні пройде перший онлайн-мітинг на захист української культури

Небайдужі об’єднаються проти позбавлення фінансування українських культурних організацій 

Рейтинг статьи / 0
4 5 7

27 березня о 15:00 в Україні пройде мітинг «Ні – знищенню культури!». У нинішніх умовах мітинг відбудеться онлайн, у форматі zoom-конференції. Це буде перший в Україні онлайн-мітинг, мета якого — захист української культури. 

«Міністерство фінансів планує урізати фінансування всіх напрямків діяльності Міністерства культури, молоді та спорту. Зокрема, фінансування хочуть позбавити Держкіно, Український культурний фонд, Інститут книги, туризм тощо. Це означає повний крах української культури і знищення не тільки тих здобутків, які маємо на даний час, а й усіх майбутніх. У цій ситуації ми не можемо мовчати. Навіть зараз, в умовах карантину, ми маємо показати, що нас багато і ми не дозволимо знищити українську культуру», — йдеться на facebook-сторінці заходу.

Наталья Гоцій

В акції візьмуть участь відомі діячі української культури та небайдужі громадяни. Долучитись до акції можна за цим лінком

Учасникам пропонують заздалегідь підготувати аркуші паперу з гаслом «НІ – знищенню культури!» і цим показати свою незгоду з рішенням про позбавлення фінансування культурних галузей країни. 

Нагадаємо, стало відомо про те, що Міністерство фінансів планує позбавити фінансування усіх напрямків діяльності Міністерства культури, молоді та спорту. У держбюджеті на 2020 рік на витрати відомства було передбачено 15,4 мільярда гривень, зараз його планують скоротити майже вдвічі — на 7 мільярдів гривень. Тому культурні інституції України звернулися з відкритим листом до Кабміну з проханням не допустити знищення української культури. 

5 кроків до свідомого життя сучасної дівчини

Узнайте, что носить этим летом

«Рождение детей — один из самых пугающих моментов в жизни», — неожиданное откровение принца Уильяма

12 мицеллярных шампуней, которыми можно пользоваться каждый день

Время перемен: бренд Gucci отказался от сезонных коллекций

Без инъекций и операций: как пластический хирург изменил подход к anti-age методикам