Mercedes-Benz створив ексклюзивну зону комфорту Atmosfera Fly в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Її оформлили у бізнес-залі термінала D

Компанія «АвтоКапітал», генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, повідомила про початок роботи ексклюзивної зони комфорту Atmosfera Fly by Mercedes-Benz в бізнес-залі термінала D міжнародного аеропорту «Бориспіль».

«Для нас це дуже важливий проєкт і ми високо цінуємо партнерство з Atmosfera Fly – ще одним чудовим місцем для просування нашого бренду. Вже зараз гості можуть оцінити, як змінилася lounge-зона. Mercedes-Benz — це сучасний люксовий автомобільний бренд, тому метою оновлення другого рівня бізнес-залу було створення такої атмосфери, яка б чітко виражала і демонструвала концепцію сучасної розкоші», — прокоментував відкриття генеральний директор компанії «АвтоКапітал» Валерій Анохін.

Інтер`єр Atmosfera Fly оформили візуальним контентом, актуальним для нової моделі автомобілів S-Class. У lounge-зоні є зручні дивани та крісла з подушками, свіжі номери журналу Mercedes Me Magazine, а також плазми з інформаційно-розважальним контентом новинок Mercedes-Benz. У центрі залу також встановили велику зірку Mercedes-Benz.

У залі очікування створили ресторанну зону, комфортні крісла, робочі острівці та безкоштовну бездротову мережу Wi-Fi. Скористатись послугами бізнес-лаунжу можуть пасажири, що відлітають міжнародними рейсами. Безкоштовне відвідування стилізованої зони доступне власникам карт Mastercard World Elite незалежно від країни випуску, а також власникам українських карт Mastercard рівня World Black Edition, Platinum та Corporate (при підключенні банком-емітентом та відповідно до виконання умов програми).

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали